Fajne miejsce, przesympatyczna obsługa i przepyszne jedzenie :) w pokojach czysto i schludnie. Doskonała baza wypadowa na krótsze i dłuższe wycieczki. Polecam gorąco i małym i większym grupom :) :) :)

Dziękujemy, 762patrycjam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NatashaVitsou, Guest Relations Manager, Majestic Hotel & SPAOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi 762patrycjam

Dziękuję za dobre komentarze. Otrzymywanie tych komentarzy od naszych gości jest zawsze bardzo zachęcające.

Majestic Hotel & Spa

Rewelacyjne miejsce na wypoczynek. Wspaniały hotel. Można opalać się, w miejscu gdzie zawsze można popatrzeć na piękne niebo. Jeśli ktoś chce mieć prawdziwy relaks w Grecji to znajdzie go w tym hotelu.

Dziękujemy, Andrzej W

Drogi Andrzej W

Majestic Hotel & Spa

Bylismy cala rodzina na wakacjach w lipcu . Moje coreczki zadowolone z basenu, ja z lokalizacji a małżonka ze spa. Miejse schludne i zadbane,obsluga mila i kontaktowa. Praktycznie cala zaloga rozmawia w komunikatywny sposób po angielsku.

Dziękujemy, Mateusz C

Drogi Mateusz C

Majestic Hotel & Spa

Niedawno wrocilam z urlop w hotelu majestic na zakinthos . Jak dla mnie bylo troche za glosno ale reszta naprawde super. Bardzo dobra kuchnia, prawdziwe greckie dania - pyszna musaka i gyros, swieze frytki. Basen czysty, kilka minu spaceru do morza.
Jak chcecie dobrze zjesc to polecam. Pokoje sa ladne z klimą i dobrymi zaluzjami ( nie wpada rano słonce) , hotel tani i wart ceny. Warto pojechac. Szukajcie ofert las minute:)

Dziękujemy, frania25

Drogi frania25

Majestic Hotel & Spa

Hotel znajduje się całkiem blisko głownej drogi i niedaleko morza, ale w hotelu nie było słychać hałasu. Wszędzie blisko. Pełno miejsc do imprezowania na głównej ulicy. Basen i spa również całkiem spoko. Polecam.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Klaudia C