Niedawno wrocilam z urlop w hotelu majestic na zakinthos . Jak dla mnie bylo troche za glosno ale reszta naprawde super. Bardzo dobra kuchnia, prawdziwe greckie dania - pyszna musaka i gyros, swieze frytki. Basen czysty, kilka minu spaceru do morza.
Jak chcecie dobrze zjesc to polecam. Pokoje sa ladne z klimą i dobrymi zaluzjami ( nie wpada rano słonce) , hotel tani i wart ceny. Warto pojechac. Szukajcie ofert las minute:)

Dziękujemy, frania25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NatashaVitsou, Guest Relations Manager, Majestic Hotel & SPAOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi frania25

Dziękuję za dobre komentarze. Otrzymywanie tych komentarzy od naszych gości jest zawsze bardzo zachęcające.

Majestic Hotel & Spa

Hotel znajduje się całkiem blisko głownej drogi i niedaleko morza, ale w hotelu nie było słychać hałasu. Wszędzie blisko. Pełno miejsc do imprezowania na głównej ulicy. Basen i spa również całkiem spoko. Polecam.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Klaudia C

Drogi Klaudia C

Majestic Hotel & Spa

Hotel bardzo zadbany,wszystko czysto i schludnie ogarnięte. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Korzystałam ze spa i jest również na poziomie spełniającym moje oczekiwania. Jedyne co mogę dodać to , to że polecam serdecznie. Ja z pewnościa odwiedzę to miejsce jeszcze raz.

Dziękujemy, Trip_trip_way

Drogi Trip_trip_way

Majestic Hotel & Spa

Serdecznie dziękuję za bardzo przyjemny pobyt. Cena bardzo niska a hotel przyjemny i czysty. Wszyscy bardzo życzliwi i mili. Lubimy aktywny wypoczynek, więc zwiedzaliśmy ale popołudniami z przyjemnością wracaliśmy na smaczne jedzonko. Serdecznie polecam!! My tam wrócimy na pewno :)

Dziękujemy, Anna S

Drogi Anna S

Majestic Hotel & Spa

Byłem w tym miejscu i gorąco polecam. Miejsce bardzo czyste i zadbane. Dobrze i spokojnie spędzony czas. Nie ma absolutnie absolutnie do czego się przyczepić. Bardzo polecamy z dziewczyna pobyt w tym miejscu.

Dziękujemy, Gerard S

Drogi Gerard S