Laganas

Hotel bardzo zadbany,wszystko czysto i schludnie ogarnięte. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Korzystałam ze spa i jest również na poziomie spełniającym moje oczekiwania. Jedyne co mogę dodać to , to że polecam serdecznie. Ja z pewnościa odwiedzę to miejsce jeszcze raz.

Dziękujemy, Trip_trip_way
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NatashaVitsou, Guest Relations Manager, Majestic Hotel & SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Trip_trip_way

Dziękuję za dobre komentarze. Otrzymywanie tych komentarzy od naszych gości jest zawsze bardzo zachęcające.

Majestic Hotel & Spa

Serdecznie dziękuję za bardzo przyjemny pobyt. Cena bardzo niska a hotel przyjemny i czysty. Wszyscy bardzo życzliwi i mili. Lubimy aktywny wypoczynek, więc zwiedzaliśmy ale popołudniami z przyjemnością wracaliśmy na smaczne jedzonko. Serdecznie polecam!! My tam wrócimy na pewno :)

Dziękujemy, Anna S

Drogi Anna S

Majestic Hotel & Spa

Byłem w tym miejscu i gorąco polecam. Miejsce bardzo czyste i zadbane. Dobrze i spokojnie spędzony czas. Nie ma absolutnie absolutnie do czego się przyczepić. Bardzo polecamy z dziewczyna pobyt w tym miejscu.

Dziękujemy, Gerard S

Drogi Gerard S

Majestic Hotel & Spa

Świetne miejsce! Godne polecenia ! Na pewno tu jeszcze nie raz wrócę:) miejsce bardzo ładne i czyste, idealne na wypoczynek dla par jak i rodzin z dziećmi. Byliśmy bardzo zadowoleni i na pewno z czystym sumieniem możemy każdemu polecić:)

Dziękujemy, Daria S

Drogi Daria S

Majestic Hotel & Spa

byłam na zakinthos latem tego roku. W hotelu majestic and spa spedziałam z córką 2 tygodnie. Hotel jest czysty, zadbany. Nie jest prawdą że jedzenie jest niedobre- to po prostu tradycyjna grecka kuchnia! poleacam na wakacje - za tą cene to dobra jakosc.

Dziękujemy, margo81sierpien

Drogi margo81sierpien