Świetne miejsce! Godne polecenia ! Na pewno tu jeszcze nie raz wrócę:) miejsce bardzo ładne i czyste, idealne na wypoczynek dla par jak i rodzin z dziećmi. Byliśmy bardzo zadowoleni i na pewno z czystym sumieniem możemy każdemu polecić:)

Dziękujemy, Daria S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NatashaVitsou, Guest Relations Manager, Majestic Hotel & SPAOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi Daria S

Dziękuję za dobre komentarze. Otrzymywanie tych komentarzy od naszych gości jest zawsze bardzo zachęcające.

Majestic Hotel & Spa

byłam na zakinthos latem tego roku. W hotelu majestic and spa spedziałam z córką 2 tygodnie. Hotel jest czysty, zadbany. Nie jest prawdą że jedzenie jest niedobre- to po prostu tradycyjna grecka kuchnia! poleacam na wakacje - za tą cene to dobra jakosc.

Dziękujemy, margo81sierpien

Drogi margo81sierpien

Majestic Hotel & Spa

byłam na zante z kolezanką w tym roku, raptem tydzien ale było bardzo miło. Naprawdę wypoczełyśmy, Hotel majestic and spa jest jak na swoją cene bardzo dobry. Barmani przystojni! jedzenie smaczne ( oczywiscie adekwatnie do ceny) . Atmosfera super!

Dziękujemy, podrozniczka66b

Drogi podrozniczka66b

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Obiekt nieprzyjazny klientom (moze tylko tym co nie zarabiają w innej walucie niż PLN). Warunki słabe, wyłączana winda kiedy w danym skrzydle mało gości. Jedzenie słabe, napoje alkoholowe porażka. Słaba infrastruktura. Miejsce dobre na jedną, dwie noce, na dłuższy pobyt na pewno nie. Dla dzieci zero atrakcji. Personel słabo mówiący po angielsku.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Elziuta E
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel szczerze mówiąc rozczarował. Nie spodziewałem sie fajerwerków za tą cene, ale też bez przesady. Dostaliśmy pokój centralnie nad kontenerem ze śmieciami. Nie mogliśmy ani posiedzieć ma balkonie, ani zostawić otwartego okna na noc bo smród był nie do wstrzymania. Poszedłem do recepcji zeby zapłacić za klimatyzacje i zapytalem czy obniża troche cene ze względu na położenie pokoju. W odpowiedzi usłyszałem że to nie hotel a państwo Greckie płaci za elektryczność i nie mogą obniżyć bo będą musieli dołożyć do interesu hahaha... a mówił to z takim przekonaniem jakby sam w to wierzył. Ogólnie obsługa hotelowa raczej nie miła, pracują tam chyba za karę. Jedzenie monotonne ale dla mbie smaczne. Zawsze coś dla siebie znalazłem. To moj drugi dzień pobytu więc zobaczymy jak bedzie dalej. Ogólnie nie polecam Laganas... to byl troszkę nietrafiony wybór. Bylismy w Zakynthos town i dużo lepszy klimat. Cóż.. trudno... ogolnie wyspa mi sie podoba... jest bardzo zielona i ma piekne krajobrazy... cieszę sie ze tu jestem... nawet lipny hotel nie psuje moich wakacji.

Dziękujemy, 469lukaso