Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Obiekt nieprzyjazny klientom (moze tylko tym co nie zarabiają w innej walucie niż PLN). Warunki słabe, wyłączana winda kiedy w danym skrzydle mało gości. Jedzenie słabe, napoje alkoholowe porażka. Słaba infrastruktura. Miejsce dobre na jedną, dwie noce, na dłuższy pobyt na pewno nie. Dla dzieci zero atrakcji. Personel słabo mówiący po angielsku.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Elziuta E
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel szczerze mówiąc rozczarował. Nie spodziewałem sie fajerwerków za tą cene, ale też bez przesady. Dostaliśmy pokój centralnie nad kontenerem ze śmieciami. Nie mogliśmy ani posiedzieć ma balkonie, ani zostawić otwartego okna na noc bo smród był nie do wstrzymania. Poszedłem do recepcji zeby zapłacić za klimatyzacje i zapytalem czy obniża troche cene ze względu na położenie pokoju. W odpowiedzi usłyszałem że to nie hotel a państwo Greckie płaci za elektryczność i nie mogą obniżyć bo będą musieli dołożyć do interesu hahaha... a mówił to z takim przekonaniem jakby sam w to wierzył. Ogólnie obsługa hotelowa raczej nie miła, pracują tam chyba za karę. Jedzenie monotonne ale dla mbie smaczne. Zawsze coś dla siebie znalazłem. To moj drugi dzień pobytu więc zobaczymy jak bedzie dalej. Ogólnie nie polecam Laganas... to byl troszkę nietrafiony wybór. Bylismy w Zakynthos town i dużo lepszy klimat. Cóż.. trudno... ogolnie wyspa mi sie podoba... jest bardzo zielona i ma piekne krajobrazy... cieszę sie ze tu jestem... nawet lipny hotel nie psuje moich wakacji.

Dziękujemy, 469lukaso
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z zewnątrz bardzo ładny to fakt.. duży basen..samo centrum.. wychodząc na ulice tłum pijanych angolow, dyskoteki..! Zdecydowanie żałuję że wybrałam miejscowość laganas.... zakhintos Town duzo ładniejsze ciekawsze też duzo ludzi ale bez porównania tam nie widać glabow którzy przyjechali zrobic syf. Pokoj dostaliśmy od strony nie wiem czego z balkonu widać y
Drugi budynek który zasłania wszystko, pod oknami śmietnik... śmierdzi wymiocinami, smród jest taki że musi być zamknięte Okno A w nocy jest taki upał ze bez klimatyzacji sie nie da.. klimatyzacja płatna, jak chcesz musisz kupić na cały tydzień. Recepcja nie miła typu czego chcecie, nie mam czasu. Barman porażka starszy wręcz okropny. Alkohol tragedia.. jedzenie monotonne, nie jest zle, ale bywało lepiej. Generalnie jak chcecie imprezowac w dzień w dzień pic do samego rana przepychac się na ulicy z pijana młodzieżą to polecam. Krzyki w samym hotelu po nocy również. Fajnie czasami się zabawić ale miejscowość przejęła angielską młodzież... brak Totalnie kultury.

Dziękujemy, Roksana S
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, hotel czysty i zadbany. Obsługa na piątkę z plusem. Myślę że tu jeszcze wrócimy. Morze blisko. Pokoj mieliśmy bardzo duzy, wyposażeny w lodówkę. Całkiem dobre drinki z baru w ramach all inclusive. Barmani przystojni i uczynni. Nie wiem skąd sie wzięło tyle negatywnych opinii w Internecie..

Dziękujemy, malgorzataurban
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NatashaVitsou, Guest Relations Manager, Majestic Hotel & SPAOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Drogi malgorzataurban

Dziękuję za dobre komentarze. Otrzymywanie tych komentarzy od naszych gości jest zawsze bardzo zachęcające.
Z przyjemnością ponownie Ci podziękujemy.

Zespół zarządzający
Majestic Hotel & Spa

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel znajdował sie blisko głownej drogi i blisko morza, ale nie słychac było hałasu. Wszędzie blisko. Pełno klubów na głównej ulicy - "mini LasVegas" :)
Jeden basen, wiele leżaków trochę brak animacji, ale to też ma swój plus.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta W

Drogi Marta W

Z przyjemnością ponownie Ci podziękujemy.

Zespół zarządzający
Majestic Hotel & Spa