Chcesz przeżyć wspaniałą wycieczkę i czuć się bezpiecznie? Wybierz Magic Tours!

Zachęceni świetnymi opiniami, wycieczkę Mix Północ + Zatoka Wraku + Błękitne Groty VIP kupiliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Halina_i_Zygmunt
MIX pólnoc VIP

Bylismy we wrzesniu przewodnik super zobaczylismy winiarnie , lokalne wino,oliwe przysmaki Grecji... Przeczytaj więcej

Robert Anna Ś
Doncaster, Wielka Brytania

Byłam na wycieczce Mix Północy, najlepsza wycieczka w moim życiu. Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, co do minuty. Przewodnik Michał super. W 12 h dowiedziałam się więcej o Grecji niż przez całe życie wcześniej. Jeżeli będę jeszcze raz na Zakynthos to na pewno skorzystam z tego biura.

1  Dziękujemy, aneta2303

Palec w dół drogie panie z Magic Turs Kalamaki.Chcielismy wykupić dzisiaj kilka wycieczek i porządnie zwiedzić wyspę. Biuro zamknięte w godzinach 14-17 przerwa. Tak pisze na drzwiach biura, ale podany jest nr tel. O godzinie 17.30 nadal zamknięte więc dzwonimy. Bardzo zirytowana pani mówi nam że koleżanki dzisiaj mają przerwę do 18, że możemy przyjść później. Nie że zaprasza, przeprasza czy coś w tym stylu. Dziękujemy drogie panie, znaleźliśmy biuro gdzie nie potraktowano nas jak intruzów. Ostrzegam przed Magic Turs Kalamaki.

1  Dziękujemy, MalgoO7

Polecam serdecznie całodniową wycieczkę. Organizacja na najwyższym poziomie. Ogromny plus za animatora- Mateusza w autokarze. Syn był zachwycony zabawą pistoletami na wodę w zatoce wraku , a magiczna sztuczka z balonem stała się legendarną opowieścią w przedszkolu :) Dziękujemy, bo my, rodzice mieliśmy szansę na chwilę oddechu i delektowanie się pięknymi widokami.

1  Dziękujemy, Barbara R
Zrecenzowano: 10 września 2019

Zachęceni licznymi opiniami i lokalnym patriotyzmem (analiza cen innych biur podróży na miejscu - są lepsze oferty) skierowaliśmy wczoraj swe kroki do jednej z siedzi zamęt magic na Zakynthos . Pani w biurze podirytowana naszymi pytaniami , zdawkowe i niepełne odp. Wiemy że każdy klient pewnie pyta o to samo i ona to robi 100 raz Ale my tu jesteśmy po raz pierwszy i nie wszystko dla nas jest takie oczywiste :) obsługa jak w polskim urzędzie widać że nie zależy im na dobrym samopoczuciu turysty . Pierwsze wrażenie - mam Was w ...., szybciej kupcie i następny .

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 8 września 2019

Wczoraj byłem na 12 h wycieczce Mix północy VIP. Rewelacja. Mała grupa. Organizacja top. Fantastyczna przewodniczka - Joanna N, przekazała ogrom informacji, zawsze dbając o komfort uczestników. Widoki zapierające dech, w tym jedna z najpiękniejszych plaż świata - Navagio i Błękitne Groty do których się wpływa małą łodzią. Nawet prezentacje miały gustowny, kameralny i nienachalny charakter. Pyszne lokalne wina, oliwy, zioła, rodzynki. Polecam 100% (no może lunch do poprawy).

1  Dziękujemy, JacekPOL