Chcesz przeżyć wspaniałą wycieczkę i czuć się bezpiecznie? Wybierz Magic Tours!

Zachęceni świetnymi opiniami, wycieczkę Mix Północ + Zatoka Wraku + Błękitne Groty VIP kupiliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Halina_i_Zygmunt
MIX pólnoc VIP

Bylismy we wrzesniu przewodnik super zobaczylismy winiarnie , lokalne wino,oliwe przysmaki Grecji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Robert Anna Ś
Doncaster, Wielka Brytania

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. Byliśmy wczoraj z rodziną na wycieczce MIX Północ + groty + zatoka wraku super VIP. Po krótce. Proces rezerwacji telefonicznie. Kontakt z polką. Odbiór punktualnie spod hotelu o 8:25. Bus 9-cio osobowy 3 letni dobrej marki. Co do planu wycieczki nie będę się rozpisywał, wszystko macie na stronie. Plan zrealizowany w 100%. Przewodnik Jarek, którego gorąco pozdrawiamy, świetny facet, z dużą wiedą o życiu na wyspie i ich mieszkańcach. Atmosfera mila i kameralna. Wszystko bez zbędnego pospiechu, chcecie dłużej gdzieś popływać lub posiedzieć nie ma problemu. Z kwestii formalnych wszędzie można płacić kartą więc gotówka jest zbędna. Lunch w tawernie, ceny dań od 8 do 12 euro, napoje po 2-3 euro/ Na zakupy wino, oliwę i rękodzieła wydaliśmy jakieś tam pieniądze (nawet więcej niż planowaliśmy), ale wierzcie mi , że jak nic nie weźmiecie nikt się na Was nie obrazi. co do samych łodzi to płynęliśmy na 2 rejsy, grota na łodzi 8 osób bez obsługi, na zatoce wraku 16 osób. Powrót do hotelu tuż przed 20:00. Jeżeli ktoś jest z większego biura podróży i będą mu proponowali swoje wycieczki autokarowe niech naprawdę się zastanowi. Pierwszy raz byliśmy w tak kameralnym gronie. Różnica pomiędzy 8-mio ma osobami w grupie a 50-tką jest nie do opisania. Wycieczka kosztuje nie dużo więcej niż to co widzę w hotelu w jednym z biur podróży, za dużo mniejszy program, a komfort zwiedzania bez porównania. Jeszcze raz gorąco pozdrowienia i podziękowania za świetnie spędzony czas dla Jarka od Piotra z Gdańska z rodziną. Nie zastanawiajcie się. Nie będziecie żałować!!! Polecam!

1  Dziękujemy, Piotr R
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wyspy - Paxos i Antipaxos - perełki wysp jońskich (greckie karaiby lub malediwy jak ktoś chce :) są cudne. Rezerwacja wycieczki przez internet - wpłacono 155 eur a zaksięgowano 160! - skąd różnica nie wiadomo. Zbiórka na przystanku w centrum, kierowca tylko gada po grecku i rząda tikets, po pokazaniu potwierdzenia wpłaty za wycieczkę prze internet machnął ręką i puścił do środka. W porcie było 2 przystanki i dobrze że w autobusie jechała przedstawicielka Rainbowtours to podpowiedziała kiedy wysiąść inaczej pojechalibyśmy dalej do statku na Albanię. Przy lodzi tak jak w mailu czekała Ola od magiców. Na wycieczce miało być do 19 osób - tyle chyba i było, nie licząc jeszcze około 50 włochów, niemców, anglików...i innych polaków którzy kupili wycieczkę w porcie za 28 euro a nie za 35 u magictours ( i ich miejsca byli podpisane z kartkami). Brawo głównej prowadzącej na statku - Marii, gadała świetnie po grecku, niemiecku, włosku, angielsku, Ola po polsku przekazywała mniej informacji. 15 min w Paxos dla grupy polskich magiców ograniczyło się do niewielkiego rynku i pokazania taverny "gdzie będę w razie czego", dodatek na drodze powrotnej - degustacja taniego wytrawnego białego "sikacza" - szkoda wspominać. Kapitan Sfendoni z połamaną ręką usztywnioną w gipsie czynił cuda wpływając do grot i cumując w wąskich miejscach. Reasumując: Bravo Paxos i Antipaxos, Bravo Sfendoni z załogą i kapitanem, Bravo Maria, dla magiców za zdzieranie tylko dodatkowych 10 euro za nie kryjmy marnego tłumaczenia - negatyw i tylko dla tego obniżenie oceny atrakcji.

Dziękujemy, JurijPl
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, zdecydowaliśmy się wybrać biuro magic tour Zante (tsilivi) na zwiedzanie północnej części wyspy. Powiem szczerze ze nie żałujemy wcale !
Bus podjeżdża prawie pod hotel wiec nie trzeba kombinować z dojazdem busem lub taksówka na miejsce zbiórki.
Pani Joasia bardzo fajnie opowiadała o wyspie, przede wszystkim bardzo dbała o bezpieczeństwo całej grupy ! Kierowca, Makis, bardzo miły i nawet mówił trochę po polsku !!!
Opcja busa z 19oma osobami tez pozwoliła zwiedzać w małej i kameralnej grupie. Bylo sporo dzieci ale nam akurat to nie przeszkadzało !
Plusem jak dla nas były kąpiele na otwartym morzu (tylko szkoda ze tak krótko ale wiadomo ze trzeba było się wyrobić z całodniowym programem:-)), widok zatoki wraku z ladu i to ze wszystko było sprawnie zorganizowane (0 straconego czasu).
Może można byłoby odpuścić trzeci „sklepik” z oliwa, winem itd (ale skoro kilka osób jeszcze chciało cos kupić to rozumiem ze trzeba się podpasowac pod wszystkich uczestników) !
Wycieczka jak najbardziej na plus.
Dziękujemy za mile spędzony czas i powodzenia dla tego biura które zasługuje na pozytywne opinie !!!

Dziękujemy, Karolina G
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wykupiliśmy dwie wycieczki: Mix Północ + Zatoka Wraku + Błękitne Groty VIP (przewodnik Damian) oraz Mix Południe VIP + żółwie (przewodniczka Ania) i śmiało mogę powiedzieć, że były to dobrze wydane pieniądze. Ludzie znają się na tym co robią, a robią to z wielką pasją i zaangażowaniem.
Do tego dochodzi jeszcze wspaniały kontakt z biurem.... gorące pozdrowienia dla p. Emilii

1  Dziękujemy, Jarosław K
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Mogę tylko podpisać się pod tymi wszystkimi peanami. Pierwsza wycieczka Mix Północ, zwykłym autokarem, ale za to z niesamowitą Panią Moniką był niezapomnianym wrażeniem. Obawialiśmy się, że 10 godzin w tym upale będzie zbyt męczące, ale rozsądnie zaplanowane, niezbyt długie przejazdy pomiędzy poszczególnymi etapami, były uatrakcyjniane opowieściami Pani Moniki, która barwnie opowiadała o ciekawostkach lokalnych, kulturze i historii wyspy, w formie rozmowy z pasażerami. Niezapomniane widoki i przerwy na kąpiel w pięknych miejscach spowodowały, że czas mijał niepostrzeżenie. Zatoka Wraku z dołu i z góry, zimna kąpiel w Xigia czy Błękitne Groty... W czasie wycieczki towarzyszyła nam animatorka, która w niektórych miejscach postoju organizowała czas dla mniejszych dzieci.
Tak nam się spodobało, że pojechaliśmy na Mix Południe z żółwiami. Kolejne 10 godzin.... Tym razem Pani Ewelina, równie atrakcyjnie opowiadała o mijanych miejscach, żółwiach i historii, że uznaliśmy, że to była doskonała decyzja.
Biuro mieści się w Laganas, obsługa polskojęzyczna szybko i sprawnie. Szkoda, że nie można w biurze zapłacić kartą.
Podsumowując jest tylko jeden zasadniczy "minus" - zobaczyliśmy na Zakynthos w dwa dni praktycznie wszystko co warto zobaczyć, i nie ma po co tam już wracać...:-).
Ale są kolejne wyspy, na których forma również ma swoje biura...
Jedyny

1  Dziękujemy, Sławomir M