Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to piekny, maly I bardzo zadbany hotel prowadzony przez Pania Irenka I Giannis. Wlaciciele wszystko robia aby pobyt W tym miejscu byl udany. Maja zawsze otwarte serca, sluza pomoca. Giannis W kazdej chwili gotowy zeby podwiezc W ciekawe miejsce. Ja osobiscie bylam z grupa ludzi W Santos Wine. Piekne niezapomniane widoki. Poprosilam Giannis zeby zawiozl na lotnisko. , bez problemu. Rowniez ich syn gotowy zeby pomoc kazdemu. Udziela cennych informacji o wyspie. Oni sa Niesamowici, wkladaja tyke serca W ta prace. Bardzo zyczliwi, pomocni I serdeczni. Pokoj codziennie sprzatany, zmieniane sa reczniki, posciel. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do plazy, Restauracja, przystanku autobusowego, sklepow. Goraco polecam ten hotelik. Po raz pierwszy W zyciu spotkalam sie z taka zyczliwoscia, goscinnoscia Wlascieli hotelu. Dziekuje pani Irence I Giannis. Na pewno wroce za rok.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, 441ewaj
Zrecenzowano: 20 października 2016

Serdecznie polecam hotel prowadzony przez cudowną parę Giannisa i Irenkę - która pochodzi z polskich stron :) Miałam przyjemność już 2 krotnie być ich gościem. Właściciele wkładają całe serce w swoją pracę, dzięki czemu zarówno ja, jak i moi znajomi czuliśmy się u nich WSPANIALE. Sam hotel bardzo piękny, można się zameldować w jednym z różnorodnych, urokliwie urządzonych apartamentów. W kompleksie mieliśmy do dyspozycji m.in. spory basen, jaccuzi, leżaki, strefy wypoczynku, bar itd. Dziękuję właścicielom za cudną, ciepłą atmosferę i ten fantastyczny czas! <3

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Halina A
Zrecenzowano: 3 października 2016

Zawitałam do Apartamentu Atalos po przeczytaniu wielu bardzo dobrych opinii. Mogę tylko je potwierdzić. Pensjonat jest zlokalizowany idealnie, krótki spacer do plaży, krótki spacer do centrum miasteczka Kamari, wszędzie blisko. Atalos Villa to fantastyczni właściciele Giannis i Irena, dzięki Nim wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Pokoje są czyste, zadbane, sprzątane codziennie. Codziennie jest zmieniana pościel i ręczniki. Śniadanie (koszt 5e od osoby) można zjeść przy basenie- codziennie świeże pieczywo, ser, wędlina, owoce, ciasto, mleko, płatki, kawa, sok..... do wyboru. Właściciele to fantastyczni, przyjaźni, pomocni ludzie. Giannis pomógł nam wypożyczyć samochód z dostawą pod hotel. Irenka służy pomocą i doradzi we wszystkim, gdzie zjeść, co zobaczyć, kiedy jechać. Jestem bardzo zadowolona, że spędziłam urlop w Atalos Villa i polecam pobyt tam każdemu. Najlepiej pisać @ lub dzwonić bezpośrednio do Właścicieli i darować sobie zamawianie pobytu przez portale pośredniczące w wynajmie.

Termin pobytu: wrzesień 2016
4  Dziękujemy, Zosia111
Zrecenzowano: 11 listopada 2013

Bardzo polecam. Mili i uczynni gospodarze, zawsze doradzą w sprawach okolicznych atrakcji czy restauracji. Gospodynią jest polka co niweluje problem bariery językowej dla osób nieanglojęzycznych. Pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Patio pięknie ozdobione krzewami i kwiatami z basenem, leżakami i dżakuzi. Z patio prowadzą osobne wejścia do poszczególnych pokoi. Na miejscu jest też stołówka w której można zjeść śniadanie czy lunch a wieczorem wypić przy muzyce drinka. Blisko do plaży i głównych uliczek wypełnionych sklepikami i restauracjami. Blisko przestanek autobusowy z którego można dojechać do innych miast.

Termin pobytu: październik 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Gosia362
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 123at, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Atalos SuitesOdpowiedź udzielona 6 marca 2015

Droga Gosia 362,

Bardzo dziękujęmy za czas poświęcony na napisanie opinii o Atalos.
Zadowolenie naszych Gości to dla nas priorytet, dlatego ta recenzja- to dla nas najważniejsza nagroda.
Jeszcze raz dziękujęmy i mamy nadzieję, że to nie była ostatnia wizyta .
Zapraszamy ponownie podczas kolejnej wizyty na Santorini.

Irena i Janis

Zrecenzowano: 26 października 2013

Polecam pobyt w Aralos Villa z wielu powodów. Prowadzony jest przez wspaniałych ludzi Irenę i Giannisa, bardzo pomocni, uczyni. Bliskość plaży Kamari to dodatkowy atut. Na terenie Atalos Villa panuje porządek, pokoje są czyste i codziennie sprzątane. Jest bardzo intymnie co sprzyja relaksowi. Polecam zarówno osobom podróżującym samotnie, parom i rodzinom z dziećmi. Dziekuje Wam Irens i Guannis, ze tworzycie tak wspaniałe miejsce.

Termin pobytu: październik 2013
1  Dziękujemy, Krzysztof63

Panie Krzysztof,

Dziękujęmy bardzo za podzielenie się swoimi doświadczeniami z pobytu w Atalos na TripAdvisor.
Najważniejszy w Atalos jest Gość i jego 100% satysfakcja.
Cieszymy się, że całosc pobytu przebiegła pomyślnie i mamy nadzieję Gościć Państwa ponownie podczas kojelnej wizyty na Santorini.

Pozdrawiamy serdecznie

Irena i Janis