Świetna plaża

Świetna plaża przy nabrzeżu. Można zakupić drinki donoszone do leżaka. Sama plaża jest czysta, a w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
drich35
Ok

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019
piotrekgrabowski
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 560)

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża kamienista. Bez ochraniaczy na kolana i stopy radzę nie wchodzić do wody ;) skała na skale;) za leżaki trzeba w większości przypadków płacić w formie zamówienia czegoś w barze do którego należą lezaki

Dziękujemy, piotrekgrabowski
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Plaża w Kamari jest dosyć specyficzna - czarne powulkaniczne kamyczki, które niemiłosiernie się nagrzewają na słońcu ;) Sama plaża spora, dużo leżaków z parasolami - płatnych - ewentualnie jeśli kupicie coś w knajpie przy plaży możecie otrzymać leżaki " w cenie" :)
Woda krystalicznie czysta, ale trzeba uważać bo szybko robi się głęboko.
Przy plaży mega długa promenada z hotelami i knajpami więc jest w czym wybierać. Jeśli ktoś lubi klimaty nadmorskich kurortów to polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, katiesoul
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super, piaszczysta plaża. Szeroka wspaniałe morze. Jak byliśmy mało ludzi bardzo mi się to podobało.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czarny piasek tak jak w Perissie,typowy kurort gdzie promenada jest centrum.Odwiedziliśmy I tyle,osobiscie nie chcialbym tu wypoczywac.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, koliberos
Zrecenzowano: 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciepła, czysta woda, malowniczo osadzone skałki na ktore moze poplynac i wejsc nawet średnio wprawiony pływak ;), przy idrobinie szcsescia lezy sie na lezaku na samym skraju morza. CUDOWNIE !!! A i jeszcze - co jakis czas przelatuje jakis samolocik( niedaleko jest lotnisko ) ale nie jest to uciazliwe - wrecz przeciwnie, ja powiedzialabym ze to nawet dodatkowa atrakcja :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, martyniqee