Wspaniale miejsce

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019
koliberos
Świętokrzyskie, Polska
Starożytne ruiny - nam się podobało, a dodatkowo piękne widoki z góry

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018
bylemtowiem
Grodzisk Mazowiecki, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 241)

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do 10:30 mieliśmy oddać samochód dlatego zaraz po śniadaniu o 8:00 wjechaliśmy na górę dość długi wyjazd . zakupiliśmy bilet wejściowy strasznie wiało pogoda była taka że mało głowy nie urwało ale słonecznie wiało od strony belisy jak schowaliśmy się za góre przestało tak wiać Ale warto było ciekawe miejsca zobaczyć można było lądujący samolot gdzie się było wyżej niż on jeśli ktoś lubi historię to to można było ją poczuć i dotknąć polecam. Przestrzegam tylko że wjazd jest jednak dość stromy, dużo zakrętów serpentyn ale to jest do przejechania.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, koliberos
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Bardzo ładne widoki z góry, można dodatkowo obserwować lądujące samoloty (widać z góry całe lotnisko). Ruiny starożytne, jak to ruiny w różnym stopniu ciekawe i w różnym stopniu nie do końca zniszczone. Warto jednak tu wpaść i oderwać się od plażowania.
Można dojechać samochodem na górę (albo wejść z samego dołu), miejsc na samochody nie za dużo, dlatego lepiej przyjechać tak do 10:00 - 11:00 maks, poza tym rano mniej ludzi i mniejszy upał. Wejście kosztuje 4 euro osoba dorosła. Wejście od parkingu do ruin zajmuje ok. 15-20 minut ze zdjęciami (ok. 800m pod górę), a na górze zwiedzania jest na jakieś 30-60 minut.
Uwaga - brak na górze jak i przy kasach toalet.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, bylemtowiem
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Polecam gorąco szczególnie lubiącym piesze wycieczki zarówno drogą jaki po schodach po lewej ciekawe doznanie no i ruiny.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Maciej M
Zrecenzowano: 6 czerwca 2018

Warto podejść na szczyt, momentami dość stromym szlakiem, ale widoki są niesamowite. Trzeba się jednak przygotować, że na górze bardzo wieje - wręcz zrywa kapelusze z głów! Natomiast żeby zwiedzić ruiny starożytnego miasta, trzeba wykupić bilecik - 4 euro (normalny). Fajne widoki na obie strony wyspy, a także dobry punkt obserwacyjny na lądujące samoloty - można zobaczyć samolot z góry, a to dość nietypowe :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, MonikaMarMr
Zrecenzowano: 2 czerwca 2018

Ciekawe ale dla sympatyków starożytności i historii ,ogólnie słabe,same wykopaliska,obeszliśmy z udawanym zainteresowaniem w około pół godziny.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, piotrmachnik87