“Wieczór grecki”
Restaurant Alexander — recenzja

Restaurant Alexander
Nr 12 wśród 124 Restauracje (Kamari)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Super klimatyczna knajpka, miła obsługa, dobre ceny, a przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie i muzyka grecka na zywo

Dziękujemy, Staszek O
Napisz recenzję

Zrecenzowano 23 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy świeżą rybę z zestawu obiadowego w sklad którego wchodziła sałatka (pomidory, ogórki, sałata i surówka z kapusty - pewien niedosyt budził brak oliwek i cebulki) oraz deser czyli czekoladowe ciasto szefa kuchni godne polecenia.

Dziękujemy, Pawel K
Zrecenzowano 4 sierpnia 2016

Najlepsza tawerna w Kamari.Można posmakować greckiej kuchni przy codziennej porcji greckich melodii .Pani domu fantastyczna

Dziękujemy, elbrus58
Zrecenzowano 4 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie druga knajpa która jesteśmy oczarowani. Od wejścia przywitał Nas właściciel, zaproponował stolik i podal karty. Zdecydowaliśmy się na talerz grecki dla dwojga. Pysznie podane mięso z warzywami duszonymi, musacą i pasticio. Za takerz zapłaciliśmy 35 euro. Atmosferę podkręcała muzyka na żywo i dzięki niej wypiliśmy 3 karafki wina. Oczywiście nie obyło się bez poczęstunku: baklava, owoce i orzeszki. Świetna knajpa na uboczu !!!

Dziękujemy, Natalia L
Zrecenzowano 30 lipca 2014

Jedzenie dobre i pięknie podane, restauracja słynie z muzyki na żywo, ale może jest ciut za głośno. Pomogli zorganizować podwójne urodziny, postarali się. Obsługa dobra. Restauracja na uboczu, co ma wpływ na cenę niższą niż te z plaży. W sumie dobry wybór, ale czy najlepszy?

1  Dziękujemy, kasia w

Restaurant Alexander — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Alexander? Podziel się wrażeniami!