Zrecenzowano: 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Barcelo Castillo Royal Level odwiedzam regularnie kilka razy w roku zima. Tym razem po przyjezdzie a bylo juz dosc pozno, poprosilem czy moge zjesc kolacje, ktora juz dobiegala konca, oczywiscie nie bylo problemu. Po wejsciu do pokoju jak zawsze czekaly prezenty z programu My Barcelo Unique (kapelusz, torba plazowa, czekoladki), ktory w tym hotelu jest ze szczegolnoscia przestrzegany. Kierownictwo kazda prosbe czyta z uwaga i stara sie ja spelnic. Zawsze kiedy prosze o dany pokoj dostaje ten badz podobny. Pokoj jak zawsze przestrzenny i idealnie wysprzatany. Sniadania odrobine monotonne. Kolacje tez z mniejszym wyborem produktow niez kiedys. Wystroj restauracji odrobine zmieniony, duzy plus. Pracownicy hotelu zawsze usmiechnieci i mili i ma sie wrazenie ze ciesza sie z powrotu goscia do hotelu. W hotelu zrezygnowano z serwisu wieczornego w pokoju, ale nie jest to problemem. Chetnie wracam zawsze w to miejsce bo jest niezwykle ciche i idealne na wypoczynek od zgielku. Do zobaczenia w przyszlym miesiacu.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, sadowskitobijanskit
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, Public Relations Manager, Barcelo Castillo Royal LevelOdpowiedź udzielona 19 grudnia 2018

Dear guest,

Thank you so much for your nice comments about your recent stay with us, and of course we really appreciate your loyalty to Barceló Castillo Beach Resort. Your opinion is important for us and it is a pleasure to serve you each time you visit the Royal Level.

We are looking forward to receive you once more next month.

Regards,

Marta Diez
Guest Experience Manager

Zrecenzowano: 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jak zawsze spełnił moje oczekiwania, zawsze wracam w to miejsce z radością wiedząc, że nic mnie nie zaskoczy. Pokoje duże, przestrzenne, zawszę biorę pokój z wanną do hydromasażu na tarasie. Część Level przy samym oceanie. Siłownia z nowym sprzętem. Jedzenie pyszne. Obsługa hotelowa zawsze pomocna, uśmiechnięta, wzorowa!

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, sadowskitobijanskit
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, Guest Relations Manager, Barcelo Castillo Royal LevelOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2018

Drogi Gościu,
co za wspaniała recenzja! Dziękujemy bardzo za czas poświęcony na opuszczenie tej miłej opinii i dzielenie się wrażeniami z nami i naszymi czytelnikami serwisu TripAdvisor. Z ogromną przyjemnością przeczytaliśmy, że udało nam się stworzyć niezapomniane wrażenia i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa wkrótce w przyszłości.
Z poważaniem, Laura Sacchi Royal Level Service Manager

Zrecenzowano: 27 października 2016

super hotel nowoczesny z dobrym jedzeniem i nowoczesną infrastrukturą
polecam każdemu to miejsce na wypoczynek każdy znajdzie cos dla siebie. pokoje czyste sprzątane codziennie , wieczorem intresujące przedstawienia. gorąco polecam

Termin pobytu: październik 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, Rafal-Marek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, General Manager, Barcelo Castillo Royal LevelOdpowiedź udzielona 11 listopada 2016

Sz.P. Rafale

Jeszcze raz dziękuję za miłe komentarze dotyczące pobytu u nas, mamy nadzieję zobaczenia Pana ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2016

spędziliśmy w tym hotelu cały grudzień incl święta z doskonałym jedzeniem, Pokoje premium z widokiem na ocean i jazuzzi na tarasie są doskonale tak samo jak ekipa aminatorów. Z przyjemnością oglądaliśmy powtarzający się co tydzien program kolejny raz. Jedzenie dość monotonne ale smaczne. Piękny ogród , b czysto ogólnie polecam

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, DerylSzczecin

Sz.P. Deryl

Jeszcze raz dziękujemy za wybranie naszego hotelu i poswieceniu czasu na dzielenie się swoimi doświadczeniami z nami. Mamy nadzieję goscic Panstwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2016

Jedzienie pyszne. Obługa na poziomie.Starała się za każdym razem stanąć na wyskości zadania. Warto wypożyczyć samochod z pobliskiem wypożyczalni i na własną rękę zwiedzić wyspę jest przepiękna. Jedyny minus to ze zostaliśmy zakwaterowani w domkach o niższym standardzie.Nikt nie poinformował nas ze można ,,wykupić dodatkowy standard '', W pokoju śmierdziało, drzwi w łazience się zacinały i od rana panowie skuwali młotami beton przed oknem ;/. Pięknie podane posiłki na tarasie !

Termin pobytu: październik 2015
Dziękujemy, Beata M

Sz.P. Beato

Może być Pani pewna , że Pani komentarze będą brane pod uwagę i które pomogą nam udoskonalić nasze usługi. Ponownie, dzięki za poświęcony czas i pomimo problemów napotkanych podczas ich pobytu mamy nadzieje zobaczyc sie w przyszlosci .