Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mocno rekomendowany przez TUI. Niestety jest to kompletna klapa. Od jedzenia przez pokoje. Ale po kolei.
Obsługa hotelu nastawiona na "bogatych" turystów z Niemiec i UK. Śmiać nam się chciało za każdym razem kiedy obsługa skakała obok nich pomijając inne narodowości.
Jedzenie po prostu podłe. Jaja na 100 sposobów,kurczak i stare warzywa. Chemiczne desery, tanie wina i rozcieńczany sok. Naprawę wstyd.
Pokoje stare, meble wysłużone,łazienki nadgryzione zębem czasu. Ciężko ocenić przez to ich czystość.
Hotel rekomendowany jako rodzinny z atrakcjami dla dzieci. Nowe atrakcje to 1 basen,wokół którego rozsiadają się goście sącząc drinki i paląc papierosy. Obsługa nie reaguje kiedy wokół brodzika gromadzi się grupa podpitych turystów z UK wypalająca jednego papierosa za drugim. I tak przez okrągłe 2 tygodnie. Bardzo miłą atrakcją było pojawienie się Św.Mikolaja który miał prezenty dla wszystkich dzieci. Niestety jedyną.
Plusem Elba Sara jest lokalizacja hotelu. Blisko plaży i głównej promenady oraz sklepów.
Podsumowując,proszę nie spodziewać się dobrej jakości kuchni, czystych pokoi i wolnych od smrodu papierosów przestrzeni. Hotel dla mało wymagających.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Goniaa2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LManrique, Director General, Hotel Elba SaraOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Szanowna Goniaa2,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na opublikowanie opinii na temat naszego hotelu Elba Sara Beach & Golf Resort.
Z tego powodu bardzo nam przykro, że nie byliście w stanie w pełni cieszyć się wakacjami z nami, a nasze usługi sprzątania i gastronomii nie spełniły Paǹstwa oczekiwań. Wysłaliśmy powyższe uwagi do odpowiednich kierowników działów, aby wziąć je pod uwagę, aby poprawić te standardy dla naszych przyszłych klientów.
Z drugiej strony jesteśmy zaskoczeni i zasmuceni, gdy czytamy wasze komentarze na temat rzekomej „preferencji” naszych pracowników w traktowaniu klientów niektórych narodowości bardziej niż innych.
W naszym hotelu Elba Sara gościmy klientów różnych narodowości i traktujemy każdego w ten sam sposób i z takim samym szacunkiem. Nasz personel składa się z pracowników (kelnerzy bar / restauracja, recepcjonistki, animatorzy, kucharze, pokojówki itp.) Z różnych krajów europejskich i pozaeuropejskich, w tym z Polski (na przykład dwie z naszych recepcjonistek i jedna nasza szefowa restauracji są narodowości polskiej.
Ponadto prosimy wziąść pod uwagę, że nasz hotel od wielu lat współpracuje z największym polskim operatorem turystycznym (tui), którego klienci są zazwyczaj bardzo zadowoleni z naszych usług i serwisu otrzymanego przez naszych pracowników.
Mamy nadzieję, że w przyszłości dacie nam drugą szansę na zmianę postrzegania naszych usług.
Pozdrawiam,

Director General

Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony tuż przy plaży (publicznej nie należącej do hotelu) oraz promenadzie prowadzącej do pobliskiej miejscowości. Hotel zadbany chociaż już nie nowy co widać przede wszystkim w pokojach którym przydałoby się odświeżenie wystroju. Hotel oferuje liczne rozrywki zwłaszcza dla dzieci: animacje dla dzieci w klubie dziecięcym i na basenie, w ramach zajęć dzieci zwiedzily zaplecze hotelu,karmily ryby w stawie, brały udział w pianowym party na boisku. Zespół animatorów fantastyczny (szczególnie Pani Marta). Hotel otoczony niedużym ale bardzo ładny i zadbanym ogrodem. Kuchnia urozmaicona i smaczna. Obsługa bardzo miła i uczynna. Polecam to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LManrique, Director General, Hotel Elba SaraOdpowiedź udzielona 6 marca 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Miło nam słyszeć, że Państwa pobyt w naszym hotelu należał do udanych, a ekipa animacji umiliła Państwa wakacje.
Zapraszamy do spędzenia kolejnych wakacji również z nami!
Director General

Zrecenzowano: 9 lutego 2019

Byliśmy w hotelu Elba Sara z dwójką dzieci dwa tygodnie na przełomie stycznia i lutego 2019r. Hotel pozytywnie nas zaskoczył. Wyposażenie hotelu nie należy do najnowszych i widać na nim odcisk historii ale wszytko rekompensuje pracujący tam personel również z Polski. Miła atmosfera udziela się wszystkim. Hotel położony przy deptaku i plaży. W pobliżu centrum handlowe. Wieczorne animacje na dobrym poziomie. Jedzenie urozmaicone, każdy dla siebie coś dobrego dostanie w tym wyciskane soki. Do kolacji butelkowana woda.
Jedynym zaskoczeniem był basen z podgrzewaną wodą, która mogła by być bardziej podgrzana o tej porze roku i nieczynna sauna.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, AMJJK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LManrique, Director General, Hotel Elba SaraOdpowiedź udzielona 12 lutego 2019

Szanowny AMJJK,
Bardzo dziękujemy za tę pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że pobyt w naszym hotelu był dla Państwa jeszcze przyjemniejszy oraz że spełnił wszystkie Państwa wymagania. Tak to prawda hotel ma swoje lata i z pewnością są miejsca które wymagają renowacji.
Tak jak Pani wspomina blisko hotelu znajduje się mała galeria handlowa oraz promenada która prowadzi do miejscowości Caleta de Fuste. Codziennie w naszej restauracji mamy kolacje tematyczne. Woda w basenie jest podgrzewana. Przykro nam ze trafili Państwo,gdy sauna była nieczynna. Z powodu prac technicznych musieliśmy ją zamknąć.
Jeszcze raz dziękujemy za zostawienie komentarza oraz za Państwa pobyt w naszym hotelu. Każda opinia jest dla nas cenna i pomaga w poprawianiu jakości naszych usług.

Director General Luis Manrique de Lara

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019

Własnie wrocilismy z hotelu. Bardzo fajne polozenie,Idealne miejsce wypadowe.Bardzo piekne otoczenie hotelu.Pokoje czyste sprzatane codziennie z pieknym widokiem na ocean.Duza czesc obslugi to Polacy wiec milo bylo porozmawiac sobie z nimi po polsku. Na powitanie lampka szampana. Hotel bardziej nastawiony na emerytow i rencistow niz na rodziny z dziecmi.Byc moze to taki sezon...NIemniej jednak animacje dla dzieci wyglądaja bardzo słabo aczklowiek animator Wiktor robi co moze by goscie czuli się tam znakomicie.Zawiedlismy się na jedzeniu.Przecietnie to wyglada i bardzo duzy minus za karalucha chodzacego w restauracji...Jezeli ktos szuka fajnego miejsca na wypoczynek w ciszy i spokoju to w Elba Sara na pewno go znajdzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyzej tym piekniejszy widok na ocean
1  Dziękujemy, iwonal77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LManrique, Director General, Hotel Elba SaraOdpowiedź udzielona 2 lutego 2019

Szanowna iwonal77,
Bardzo dziękujemy za Pana komentarz. Przykro nam, iż menu naszej restauracji nie spełniło Pana oczekiwań. Chcielibyśmy zapewnić, iż podstawą naszych dań są zawsze świeże produkty, a potrawy są przygotowywane codziennie. Dziękujemy jednak za wskazanie naszych niedociągnięć – pozwoli to nam zwrócenie uwagi na te szczegóły i ich dopracowanie. W naszym hotelu gościmy także rodziny z dziećmi, może po prostu trafili Państwo na okres gdzie zameldowane były rόwnież osoby starsze.
Director General Luis Manrique de Lara

Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

Hotel na dość przyzwoitym poziomie. Dostałem bardzo duży pokój na 3 piętrze (narożny), z pięknym widokiem na ocean. Bardzo dobra jakość jedzenia i jego różnorodność. All inclusive na dość wysokim poziomie, markowe alkohole (m.in. Jim Beam, Johnny Walker). Napoje fanta, sprite itp. o smaku jak z oryginalnej butelki. Hotel posiada 3 baseny (w tym 1 brodzik). Jeden basen podgrzewany. Minusem może być bezpośredni brak plaży piaskowej, ale znajduje się ona ok. 300 metrów na lewo od hotelu. Obok hotelu jest duża galeria handlowa (Atlantic), z butikami i marketem spożywczym. Na wycieczki sugeruję wypożyczenie auta. W hotelu znajduje się samoobsługowy "kiosk"z wypożyczalni LoveSharing. Najtańsze auto 37 euro /dobę (już z full ubezpieczeniem). Paliwo kosztuje ok. 1 euro/L. WiFi działa w całym hotelu, pokojach i przy basenach. Reasumując, hotel polecam w 100%. Szczególnie bardzo miłą obsługę i jego czystość. Wróciłem wypoczęty. W razie pytań służę - francuz69@op.pl
(sugeruję tylko TUI, żeby zmieniła chore i męczące nocne loty na Fuerte)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, francuz1969
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LManrique, Director General, Hotel Elba SaraOdpowiedź udzielona 27 stycznia 2019

Szanowny francuz1969,
Bardzo dziękujemy za tę pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że ten pobyt w naszym hotelu był dla Państwa jeszcze przyjemniejszy oraz że spełnił wszystkie Państwa wymagania.
Będzie nam ogromnie miło gościć Państwa ponownie następnym razem.