Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Świetny hotel, niby 3* ale wg mnie spokojnie zasługuje na 4*. Super animacje i animatorzy w tym Kasia która jest z polski, wiec to już duży PLUS. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone, codziennie coś nowego. Pokoje bardzo czyste, baseny też.

Dziękujemy, arturjosch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CASTILLOSANJORGE, Director de Relaciones con Clientes, smartline Castillo de AntiguaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowny Panie arturjosch:

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na ocenę naszego hotelu. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych gości, bardzo się cieszę, ze ocenil Pan nas tak wysoko!
Ja i wszyscy pracownicy czekamy na Pana ponownie!

Z poważaniem

Zrecenzowano: 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ten hotel. Byłam w nim już trzeci raz i zdecydowanie wybiorę się po raz czwarty.
Początek był trudny bo dostaliśmy pokój przy samym remoncie jednak dzięki uprzejmości recepcjonistów, już następnego dnia przenieśliśmy się do większego apartamentu z widokiem na ocean, w którym zresztą mieszkałam będąc w hotelu pierwszy raz i byłam nim zachwycona.
Ogromny taras, 2 sypialnie, przestrzeń - wprost idealnie dla 4 osób. Personel niezmiennie bez zarzutu, czarują, rozmawiają. Pomimo nieobecności w hotelu przez dwa lata od razu mnie rozpoznali, świadczy to o jakości usług w tym hotelu. Niesamowicie zaskoczył nas kelner Ramon, który gdy tylko siadalismy do stolika od razu wiedział co przynieść do picia i komu (łącznie było nas 7, więc myślę że należy mu sie ogromny szacunek. Animacje na wysokim poziomie, choć brakowało nam trochę tańców W hotelu pracuje Polska animatorka Kasia, bardzo miła, wesoła i z niesamowitym podejściem do dzieci. Reszta grupy - fajna, towarzyska i z pasją podchodzą do swojej pracy.
Sprzątany pokój codziennie, wymieniane ręczniki- bez zastrzeżeń.
Jedzenie dobre, spory wybór dla każdego się coś znajdzie, jednak jak w większości hoteli - pod Anglików, Brytyjczyków. Nasi ulubieni kelnerzy to Yaiza i José, zawsze bawili nas do łez.
Z pewnością wrócę do hotelu, już jako stały klient. Po 3 pobycie hotel honoruje swoich gości "fidelity card", która daje bonusy w hotelach sieci Elba. Ja właśnie oczekuje swojej.
Ah! Co ważne. 2 lata temu pisałam w opinii, że ubolewam nad faktem iż nie mają pamiątek z Pepe(ulubiona maskotka moich dzieci). Załoga hotelu wzięła sobie do serca takie opinie i tym razem wróciliśmy z własnymi maskotkami Pepe oraz kubeczkami!! Super ! Tak trzymać. Jeszcze raz polecam wszystkim. Mogłabym pisać o zaletach tego hotelu do wieczora

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, 325cabrera
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CASTILLOSANJORGE, Subdirector, smartline Castillo de AntiguaOdpowiedź udzielona 31 marca 2019

Drogi 325cabrera,

To bardzo satysfakcjonujące, gdy słyszymy, że nasze usługi wykraczają poza oczekiwania naszych klientów.
Przekażemy nasze komplementy naszym pracownikom.
Komentarze takie jak wasze stanowią dla nas dobrą motywację do dalszej pracy nad osiągnięciem zadowolenia naszych gości.

Będzie mi niezmiernie miło powitać Państwa ponownie na kolejne niezapomniane wakacje.

Z poważaniem,

Kierownictwo

Zrecenzowano: 1 marca 2019

Polecam hotel, obsługa hotelowa w barze ,stołówce jak i ekipa animacji dla dzieci i dorosłych dawała z siebie 100% podczas wykonywania swych obowiązków.
Pokój był sprzątany co dziennie. Mieliśmy do dyspozycji dwa pokoje w każdym był telewizor, aneks kuchenny i łazienka.
Jedzenie bardzo dobre i było urozmaicone, napoje typu cola fanta woda soki kawa piwo z kija i wino z butelki-super nic nie było w zamiennikach.

Okolice hotelu-- promenada do mariny sprzyjała spacerom, a Caleta de Fuste miła mała miejscowość z kilkoma sklepami na krzyż, więcej w okolicy pubów i kawiarni.
Plaża duża i czysta.
W okolicy centrum handlowe Atlantiko a w stolicy wyspy Las Rotondas i to wszystko.

Polecam ten hotel ,wart swej ceny.

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, Rafał M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CASTILLOSANJORGE, Subdirector, smartline Castillo de AntiguaOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Drogi Rafał,

Przekażemy nasze komplementy naszym pracownikom.

Z poważaniem,

Kierownictwo

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu wielu opinii na temat tego hotelu zdecydowaliśmy się na wykupienie w nim dwutygodniowego pobytu. Wcale nie żałujemy. Hotel bardzo dobrze usytuowany, przy samej promenadzie. W pobliżu hotelu sporo knajpek, sklepików. Jest to wręcz idealna baza na wszelkie wypady. Serwowane jedzenie smaczne aczkolwiek ciut monotonne, liczyłem na większą różnorodność. Odnoszę też wrażenie, że kuchnia nastawiona jest bardziej na turystów z UK. Najważniejsze, że głodni nie chodziliśmy. Dość słabym punktem są serwowane alkohole, które są niestety marnej jakości, np lokalna whisky ma tylko 25% ;) co i tak niektórym nie przeszkadzało w odlocie. Największym atutem jest personel, od sprzątaczki począwszy a na obsłudze barów, kelnerach i recepcjonistach kończąc. Ludzie wiecznie uśmiechnięci, przyjaźni, zawsze gotowi do pomocy. Tak trzymać.

W hotelu bardzo mało Polaków, głównie Anglicy i trochę Francuzów. Niestety turyści z UK, to w znacznej mierze dzicz. Wszędzie robią syf, nie szanują czyjejś pracy a o zachowaniu ciszy nie wspominając. 70% zapewne dostała dofinansowaniu z socialu i pierwszy raz gdziekolwiek wyjechała. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale ta dzicz psuje opinie o pozostałych.

p.s. jeśli macie wybór, to wybierajcie zakwaterowanie w budynku nr 1, jest zdecydowanie spokojniejszy.

70% of guests from the UK are cattle that can not behave among others. they make muck everywhere.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, Marcin D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CASTILLOSANJORGE, Director de Relaciones con Clientes, smartline Castillo de AntiguaOdpowiedź udzielona 3 września 2018

Szanowny Panie Marcin D:

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby napisać opinię o naszym hotelu.
Jest to dla mnie wielka satysfakcja, że urop sie Panstwu podobal.
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce

Pozdrowienia

Zrecenzowano: 7 lipca 2018

Hotel ma wspaniałe wyjście na promenadę prowadzącą do mariny brzegiem oceanu co jest jego największym atutem. Sam w sobie hotel duży, codziennie sprzątany ale gołym okiem widać że też zmęczony życiem ( Przydało by się go odmalować i wymienić wyposażenie pokoi ) Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Kapitalny zespół animatorów potrafiący porwać do zabawy i starszych i młodszych gości , fajne wieczorne atrakcje. Jedzenie dobre choć nieco monotematyczne ( Postawiono tu na kuchnie brytyjską przez co śniadania są mocno powtarzalne ). Alkohol w all inclusive daje radę, dobre wino , piwo oraz sangria ( Można też poprosić o butelkę wina czy dzbanek Sangrii do pokoju nie ma z tym problemu) Hotel oceniamy 4/5 ponieważ jest fajną bazą wypadową do zwiedzania wysypy no i ta promenada :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, soldierrlz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CASTILLOSANJORGE, Director de Relaciones con Clientes, smartline Castillo de AntiguaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2018

Szanowny Panie Paweł K:

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby napisać opinię o naszym hotelu.
Jest to dla mnie wielka satysfakcja, że urop sie Panstwu podobal.
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce

Pozdrowienia