Zrecenzowano: 16 lutego 2018

Cudowna pogoda, bezwietrzna,wspaniała promenada do spacerów wzdłuż oceanu. Plaża szeroka, piaszczysta usytuowana w zatoce, raj dla ciała i ducha. Hotel duży, czysto.Jedzenie mistrzostwo dla oka i kubków smakowych. Woda w basenie chłodna ale leżaków opór. Drinki w barach mistrzostwo. Polecam to miejsce gdzie można super wypocząć.

Termin pobytu: listopad 2017
1  Dziękujemy, annalakoma
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarceloFuerteventura, Guest Relations Manager, Barcelo Fuerteventura Thalasso SpaOdpowiedź udzielona 17 lutego 2018

Dear guest,

Firstly, we would like to thank you for the lovely review you shared following your recent visit to our Barceló hotel and are delighted to read that we were able to match your holiday expectations.

We are delighted to see that you really enjoyed the beauty of our installations. It is our intention to offer pleasing and clean accommodations so that our guests can still enjoy their vacation memories once they are back home.

Once more we thank you for choosing our hotel for your holiday and very much look forward to having the opportunity to serve you again in the future.

Kind regards,

Rubén Ruiz

Zrecenzowano: 2 stycznia 2018

English version:
1. Hotel 20 min from the airport.
2. Rooms spacious, beds very comfortable.
3. Service, especially animators - super nice and friendly.
4. Daily evening concerts / performances.
5. Buffet food. Varied portions. Everyone will find something for himself.
6. Hotel located on the beach and bay.
7. Shops and car rental within a radius of 200 meters.

The hotel deserves 4 stars. The only thing that can bother you is the salt water in the pool, but that's normal in most of Fuertaventura hotels.

I recommend this hotel for 100% :)

Polska wersja
1. Hotel 20 min od lotniska.
2. Pokoje przestronne, a łózka bardzo wygodne.
3. Obsluga, w szczególności animatorzy - super mili i sympatyczni.
4. Codziennie wieczorne koncerty/występy.
5. Jedzenie w formie bufetu. Urozmaicone porcje. Każdy znajdzie coś dla siebie.
6. Hotel położony przy samej plaży i zatoce.
7. Sklepy i wypożyczalnia aut w promieniu 200 metrów.

Hotel zasluguje na 4 gwiazdki. Jedyne co moze przeszkadzac to słona woda w basenie, ale tak jest w większośći hoteli na Fuertaventura.

Polecam w 100% :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, OFFens
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarceloFuerteventura, Director de Relaciones Públicas, Barcelo Fuerteventura Thalasso SpaOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2018

Dear guest,

Firstly we would like to thank you for the lovely review you shared following your recent visit to our Barceló hotel and are delighted to read that we were able to match your holiday expectations.

We are thrilled to read your praising comments about our staff as we strive to provide our guests with a caring and personalized service and we lay high value on our personnel being guest orientated and welcoming at all times.

We are very pleased to read that you did like the room we accommodated you in and that you found it to be clean and comfortable at all times.

Again we thank you for this wonderful review, it has been a pleasure for us to read and we look forward to serving you again soon

Rubén Ruiz

Zrecenzowano: 19 grudnia 2017

bardzo piękny hotel posiadający wszystko co potrzebne jest do odpoczynku i relaksu szczególnie w miesiącach zimowych... podobało się nam najbardziej w spa oraz w restauracji gdzie wszystko miało smak!

Termin pobytu: grudzień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, Piotr_Bakowski
Zrecenzowano: 20 listopada 2017

BARCELO FUERTEVENTURA THALASSO & SPA
Spędziliśmy w tym hotelu tydzień w listopadzie/6-13.11.2017/.Cudowne miejsce, wspaniała promenada , po której można spacerować godzinami, podziwiając zróżnicowane wybrzeże od płaskiego z piaszczystą plażą, po skaliste i cudowne zachody słońca. Woda w oceanie cieplutka, na wprost hotelu sporo kamieni wskazane buty, ale wystarczy udać się 200 metrów w prawo i kamieni brak i zejście do wody też przyjemniejsze. Leżaki na plaży dla 2 osób płatne 10,5 euro. Woda w basenie przyjemna ale słona, dużo leżaków, nie było problemów ze znalezieniem miejsca. Hotel duży , w chwili otrzymania mapy w recepcji wydaje się, że będzie sporo chodzenia żeby się odnaleźć ale w rezultacie wszystko skumulowane obok, tak bar przy basenie jak Aloe bar z przekąskami, restauracja Maxorata czy drink bar z aulą do animacji. Przytłaczająca była recepcja, ciemno, 90 % powierzchni zamkniętej w trakcie remontu. Pokoje wygodne, duże. Internet bezpłatny w całym hotelu.W wersji all inclusive brak wody mineralnej w pokoju. Chcąc mieć pełny barek trzeba dodatkowo zapłacić. Jedzenie świeże, smaczne, ładnie przygotowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo owoców morza, mięs różnego rodzaju, pizza,malarony, warzywa, soki owocowe, owoce, łakocie, sery, sushi. Do obiadu i kolacji serwowane wino, piwo ,woda, do śniadania kawa/obsługa kelnerska/.Bardzo czysto, tak w hotelu jak i na wyspie. Polecam wycieczkę objazdową organizowaną przez ITAKĘ Gran Tour Fuerteventura, cudowne widoki wydmy, wulkan, góry, plantacje aloesu oraz fermy kozie. Transfer z lotniska i na lotnisko sprawnie tylko w dniu przylotu Pani z ITAKI troszkę się zagubiła i grupę z Wrocławia dokooptowała do grupy z Poznania, która wcześniej przyleciała i dla nas odbyło się bez powitania i jakiejkolwiek informacji w jakiej kolejności wysiadamy, chaos i zamieszanie. Miłą niespodzianką ze strony hotelu w dniu moich urodzin był szampan i ciasto do pokoju, dziękuje było mi bardzo miło. Polecam tak hotel, jak i wyspę pełną słońca z temperaturą 25-26 stopni w listopadzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: trzecie piętro 3311 widok na basen oraz schodzące do lądowania samoloty, z dala od wind i klatki schodowej,
Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 6 maja 2017

Pokoj byl ok lazienka troche zniszczona ale nienajgorzej,baseny zadbane,jedzenie srednie malo urozmaicone jakosc srednia.Niestety najgorsza przygode mialam z placeniem rachunku hotelowego ktory zaplacilam w calosci dzien prze wyjazdem a w dzien wyjazdu Pan z recepji powiedzial mi ze mam zaplacic rachunek dlatego uwaga trzymac wszystkie wplaty bo mialam wrazenie ze chca mnie naciagnac co pozostawilo niesmak.Jednak po rozmowie odstapil od platnosci ale bylo nieprzyjemnie.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, basiasikorska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarceloFuerteventura, Guest Experience Manager , Barcelo Fuerteventura Thalasso SpaOdpowiedź udzielona 10 maja 2017

Szanowny Panie,

byliśmy bardzo rozczarowany, aby przeczytać swoje doświadczenia podczas pobytu w naszym hotelu Barceló Fuerteventura Thalasso Spa. Podczas gdy przeprosiny niestety nie wpływa na wynik swoje doświadczenia z tej okazji, Proszę uwierzyć, że składamy go z całą szczerością. Żałujemy, że jest w stanie Ci poczucie wsparcia, gdy wystąpił problem z rachunku, jak staramy się oferować opiekuńczy i spersonalizowane usługi, dając wszystkie możliwe rozwiązania, aby upewnić się, że pełni udanego pobytu z nami.

Ponownie możemy naprawdę doceniam czas, wziąłeś ze swojego dnia, aby poinformować nas o niedoskonałości, który wystąpił podczas pobytu i mamy nadzieję, że Ci pozwoli nam kolejną szansę zademonstrować nasze prawdziwe gościnność i interesu służąc Państwu prawidłowo w przyszłości.

Z poważaniem, Jayne Archer