Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel znakomity Polecamy serdecznie. Pyszne jedzenie, porządek zadbane otoczenie, piękne widoki . bardzo mili i uczynni animatorzy ,personel bardzo pomocny. Dobra kuchnia
Najpewniej wrócimy tu poraz kolejny

Termin pobytu: październik 2017
1  Dziękujemy, travlop
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Bardzo dobrze położony hotel, z dobrą infrastrukturą oraz przepysznym i urozmaiconym jedzeniem. Bungalowy z 3 z przodu, są zdecydowanie brzydsze niż te z numerem rozpoczynającym się od 2. Zmieniałam pokój, bo ten pierwszy otrzymany był ciemny, dawno nieodnawiany, unosił się w nim zapach wybijającej kanalizacji. Niezbyt fajny na wymarzony wypoczynek. Po zgłoszeniu na recepcji domek został wymieniony na zupełnie inny, odnowiony, jasny. Pokoje były dokładnie takie jak na zdjęciach na stronach Itaki. Gdyby nie udało się zmienić pokoju pozostałby niesmak i rozczarowanie. Jedzenie bardzo urozmaicone i przede wszystkim smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie chodził głodny. Nie warto kupować wycieczek proponowanych przez rezydenta, bo wyspa jest na tyle niewielka, a drogi dobre, że warto samemu z przewodnikiem w ręce zwiedzić wyspę wypożyczonym samochodem - połowa ceny, a frajda z samodzielnego zwiedzania wielka.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
1  Dziękujemy, 948dorota
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Hotel bardzo blisko lotniska, przy czym startujące/ lądujące samoloty w ogóle nie zakłócają wypoczynku.Transfer do hotelu trwał około 15 min. Dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, restauracje, apteka i wypożyczalnie aut. My polecamy Cicara. Rezerwowaliśmy auto przez internet. Nie potrzebna była kaucja a i z fotelikiem dla dziecka nie było problemu.
Hotel:
Hotel zajmuje bardzo duży teren więc ma się poczucie komfortu i przestrzeni. W recepcji bardzo przyjemna obsługa (jest również jedna Polka) Podczas meldunku wszytko przebiegło bardzo sprawnie. Bardzo czysto w miejscach ogólnie dostępnych.
Bungalowy przestronne. Idealne dla rodzin z dziećmi, z podstawowym sprzętem w kuchni. Fakt przez bardzo dużą wilgotność, czuć trochę nieprzyjemny zapach w środku. Nasz bungalow był w pierwszej linii brzegowej od oceanu. Wieczorami przy dużych falach cały taras/ domek były w bryzie. Domki sprzątane codziennie ale dość powierzchownie.
Restauracja/ bar
Uważam, że jedzenie było przepyszne. Bardzo szeroki wybór dań. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Smaczne owoce morza i przepyszne małe ptysie do kolacji, które bardzo szybko znikały.
Basen
Głównie jak mieliśmy ochotę na basen, to leżeliśmy przy głównym basenie (z mostkiem). Nie było tłoku. Basen w strefie dla dzieci z podgrzewaną wodą, z dodatkowymi atrakcjami i mini klubem w oddzielnej części hotelu, dzięki temu cisza i spokój przy basenie głównym.
Animacje
Animatorzy bardzo mili, nienachalni w ciągu dnia. Na animacjach wieczornych byliśmy tylko raz, bardzo nam się podobały.
Plaża
Plaża publiczna dla kilku hoteli wokół. Piaskowo- żwirkowa ale nie jest to najdelikatniejszy piasek :)
Bardzo fajny deptak ciągnący się wzdłuż wybrzeża, idealny na spacery.
Podsumowując mimo pewnych niedociągnięć my byliśmy zadowoleni. Stosunek jakości do ceny jest ok.

Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, kamaj7
Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

Bardzo dobre jedzenie w restauracji od śniadań, po przekąski, obiady i kolacje. Hotel bardzo fajny. Super lokalizacja. Klub dla dzieci. Obsługa bardzo przyjazna. Polecam to mijesce zdecydowanie na wakacyjny wyjazd.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, PatriciaLeckin
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2018

Bardzo dobre jedzenie w restauracji od śniadań, po obiady i kolacje. Mnóstwo dań do wyboru każdy znajdzie coś dla siebie. Odpoczywaliśmy w pokoju Deluxe zaraz przy basenie, restaruacji, teatrze i plaży. Świetna lokalizacja. Pokoje czyste, codziennie sprzątane i zadbane. Nasz pobyt spędziliśmy w Kwietniu 2018 roku i oceniamy go bardzo pozytywnie. Na pewno będziemy miło wracać do tego czasu na Wyspach Kanaryjskich.

Termin pobytu: kwiecień 2018
4  Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, Public Relations Manager, Barcelo Castillo Beach ResortOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2018

Dear guest,

Thank you for reviewing your recent stay in our Barceló Castillo Beach Resort. It is wonderful to hear we were able to make your stay special from the moment you arrived until the moment you departed.

Once more we thank you for choosing our hotel for your holiday and very much look forward to having the opportunity to serve you again in the future.

Regards

Marta Diez