Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

Bardzo dobre jedzenie w restauracji od śniadań, po przekąski, obiady i kolacje. Hotel bardzo fajny. Super lokalizacja. Klub dla dzieci. Obsługa bardzo przyjazna. Polecam to mijesce zdecydowanie na wakacyjny wyjazd.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, PatriciaLeckin
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2018

Bardzo dobre jedzenie w restauracji od śniadań, po obiady i kolacje. Mnóstwo dań do wyboru każdy znajdzie coś dla siebie. Odpoczywaliśmy w pokoju Deluxe zaraz przy basenie, restaruacji, teatrze i plaży. Świetna lokalizacja. Pokoje czyste, codziennie sprzątane i zadbane. Nasz pobyt spędziliśmy w Kwietniu 2018 roku i oceniamy go bardzo pozytywnie. Na pewno będziemy miło wracać do tego czasu na Wyspach Kanaryjskich.

Termin pobytu: kwiecień 2018
4  Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, Public Relations Manager, Barcelo Castillo Beach ResortOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2018

Dear guest,

Thank you for reviewing your recent stay in our Barceló Castillo Beach Resort. It is wonderful to hear we were able to make your stay special from the moment you arrived until the moment you departed.

Once more we thank you for choosing our hotel for your holiday and very much look forward to having the opportunity to serve you again in the future.

Regards

Zrecenzowano: 8 marca 2018

Za ponad 2000 euro na 11 dni HB bungalow, oczekiwałem znacznie lepszej jakości. Na Kanarach byłem kilka razy i zawsze było taniej w dużo lepszym standardzie!
Niestety, ale Barcelo nie jest warte takich pieniędzy (max. 600 euro), ani też nie jest to standard 4*. Potwierdzam opinie, że najwyżej 3*, a tak naprawdę to powinny być 2*. Jednym słowem "wtopiłem". Zdarza się ;)
Na początek opis bungalowu. Co tu dużo pisać... Stare meble, niewygodne łózka i wyraźnie wyczuwalny zapach stęchlizny - wilgoci. Spanie w takich warunkach było bardzo niekomfortowe. W nocy pobudka, bo piżama mokra... Masakra. Łazienka - grzyb! Za pokój należy się najniższa ocena. Nie dajcie się zwieść pięknym zdjęciom bungalowu na stronie www. Nie widziałem takiego ani jednego.
Restauracja. Posiłki zróżnicowane i duży wybór. Obsługa i czystość poniżej krytyki. Stoły przecierane brudną szmatą, a kelnerzy zajmują się tylko zbieraniem brudnych talerzy. Mimo, że chciałem kilka razy zamówić wino do kolacji, niestety nie miałem u kogo! Właściwie każdy posiłek to także poszukiwanie łyżek, widelców. Obsługa nie przygotowywała stolików dla kolejnych gości. W czasie kolacji ważniejsze było nakrycie stolików do śniadania i przepędzanie gości, którzy próbowali zjeść kolację już przy tych nakrytych stołach.
Baseny. Tylko 1 basen z podgrzewaną wodą. Bardzo mały i schowany za murem restauracji. Duże, ładne baseny, fajnie położone z widokiem na morze są z zimną wodą.
Sam resort jest duży, ładnie utrzymany. Dużo zieleni, nasadzonych palm. W nocy wszystko ładnie podświetlone. Plaża duża i czysta. Tylko, że na wyspie właściwie wszystkie inne plaże są piękniejsze!
W czasie 11 dni, aż 9 spędziliśmy na zwiedzanie wyspy wypożyczonym samochodem. Naprawdę warto, dotrzeć do wszystkich zakątków. Polecam wydmy Corralejo, dzikie plaże Cofete, jaskinie Ajuy, pierwszą stolicę Betancuria, błękitną plażę La Concha, klify na La Pared, senną atmosferę w La Oliva... Fuerteventura jest naprawdę piękna.

2  Dziękujemy, grzegorzs424
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, Public Relations Manager, Barcelo Castillo Beach ResortOdpowiedź udzielona 10 marca 2018

Dear guest,

We are really sorry to hear that you did not enjoy the experience in our hotel mainly because the room. We are currently working on improving our installations and rooms, and some of them are being remodeled.

Regarding the restaurant service, we are most concerned to read your remarks on the service you expérienced mostly because your comments do not reflect the usual standard of service we strive to ensure for our guests, Please be assured your comments regarding this point has been discussed with our Maître so as to prevent these kind of situations to happen again in the future and we sincerely apologize for failing to meet your expectations on this occasion.

All your comments will be taken into serious consideration and that they will help us to improve our services. Once again, thank you for your time and despite the issues you have raised following your stay, we hope that Barceló will remain an option for your next holiday and that we will have the opportunity to restore your faith in our company in the near future.

Regards,

Zrecenzowano: 4 marca 2018

Hotel bardzo fajny. Super lokalizacja. Klub dla dzieci. Miła obsługa. Dobre jedzenie. Panie w pokojach mogą lepiej sprzątać to jedyna uwaga. Tylko jeden basen z podgrzewaną woda ale to chyba nie najważniejsze nad oceanem :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, 233krzysztof
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elcastillorrpp, Public Relations Manager, Barcelo Castillo Beach ResortOdpowiedź udzielona 6 marca 2018

Dear guest,

Thank you for reviewing your recent stay in our Barceló Castillo Beach Resort. It is wonderful to hear we were able to make your stay really pleasant and perfect.

We are also grateful for your highlight on the efforts of our maids to keep our installations and accommodations spotless at all times in order to guarantee our high standards related to hygiene and cleanliness which is one of the most important aspects for Barceló.

Regards,

Zrecenzowano: 26 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w marcu 2016 plaza od dwoch lat w remoncie- dramat. Kipa basenow ale ttlko nedem malenki w strefie vip podgrzewany- tez słabo. No i karaluch się zdarza niestety.
Poza tym bungalowy lata świetności mają za sobą. W szafie w sypialni nie ma półek a wieszaków jest chyba 6. Fajnid ze domki mają taras. Bylosmy w domkach w stefie 5 - polecam dla rodzin z dziećmi- bardzo spokojnie. Narsziej rozywkowe czesci są bliżej wieży. Ale i tak jest wszedzie blisko.
Jedzenie- jak to na Kanarach- bardzo dobre.
Hotel bardzo blisko od lotniska ttle ze w droge powrotną aitobusxpo nas poxnil zie chuna 40 min. Co spowodowało ze dostalismy z malenkim dzieckiem miejsca w ostatnim rzędzie samolotu.
Wraxajac do hotelu to przez te plaze w ciaglym remonice hotel strasznie traci. Zeby zobaczyc prawdziwe plaże polecam hotele w Jandii albo Costa Calma.

Dziękujemy, Monika N