“Najlepiej!”
Fado Rock Steak House — recenzja

Fado Rock Steak House
Nr 11 wśród 139 Restauracje (Caleta de Fuste)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze miejsce odwiedzone przez nas w mieście. Wszystko perfekcyjnie przygotowane, miła obsługa. Paella za 9€ spokojnie wystarczy dla 2 osób. Szeroki zakres potraw. Dużo, smacznie, tanio.

Dziękujemy, Dawid M
  • Więcej języków

Zrecenzowano 6 stycznia 2018

Pyszna paella, podawana na widoku, ogromne porcje z mozliwością dokładki. Bardzo przyjazna obsługa. Byliśmy tam dwukrotnie i nigdy się nie zawiedliśmy. Ładny wystrój, duża ilość ludzi świadczy dobrze o tym miejscu.

Dziękujemy, 183rafa_k
Zrecenzowano 22 października 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim. Wszystko na wysokim poziomie, obsługa miła. Jedzenia mistrzostwo świata. I na nalewka z rachunkiem. Bajka. To nie będzie ostatni raz. 5/5

Dziękujemy, Artur N
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nasza ulubiona restauracja w tym mieście. Każde dane doskonałe. Mila obsługa. Chętnie tam wrócimy :)

Dziękujemy, Marek i Kasia S
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, wysoki standard, czysto smacznie i w dobrej cenie, posiłki podawane są szybko, to wszystko sprawiło że jedliśmy tam przez cały pobyt. Podziękowania

Dziękujemy, FarAway707879

Fado Rock Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Caleta de Fuste, Antigua

Byłeś(-aś) w Fado Rock Steak House? Podziel się wrażeniami!