“pysznie”
Tawerna Panorama — recenzja

Tawerna Panorama
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Stepnica)
Zrecenzowano 5 września 2019

Sympatyczna obsługa :) Przepyszne jedzenie!! Duże porcje, także surówek :) idealnie wypieczona i nie za tłusta ryba. Plus za ziemniaki, a nie tak jak zazwyczaj bywa - tylko frytki. Pyszna kawa, fajny widok z tarasu. Bardzo polecam :)

Dziękujemy, justynamP7584VS

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo smaczne. Ale duży minus,że pozwala się wchodzić do restauracji z psami i rowerami mimo że jest ogródek do dyspozycji.

1  Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce.
Jedzenie ok i świeże (co ważne), ale drogo. Mimo wszystko można smacznie zjeść.
Budynek ciekawy - część nowa przytulna a stara jak wygwizdow ;) - byliśmy na majówkę i akurat zimno było i dało się to odczuć w środku.
Obsługa miła choć trochę nieogarnięta. Byliśmy poza sezonem więc były pustki. W sezonie nie mam pojęcia jak dają radę.

Nocleg polecam. Pokoik ładny choć tyci tyci :)
Śniadanie smaczne ale po trzecim takim samym już nudno.

Dziękujemy, Sakura_wawa
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz zjeść świeżą rybę od rybaków z kutra musisz tam zawitać żeby samemu się przekonać jaka jest pyszna

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, martapP2881JG
Zrecenzowano 11 września 2018

Bardzo mila obsluga, przepyszne ryby, klimatyczne miejsce wate odwiedzenia!!! Odwiedzam te miejsce za kazdym razem, gdy jestem w okolicy.

Termin wizyty: październik 2017
2  Dziękujemy, Sigrene

Tawerna Panorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stepnica, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Panorama? Podziel się wrażeniami!