“Super od lat”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Sosnówka)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super od lat nic się jakościowo nie zmieniło miło szybko. Jedyny minus to brak możliwości zapłacenia kartą.

Dziękujemy, G3053BWmarcinj

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Miejsce samo w sobie bardzo urokliwe. Dużo zieleni, blisko stawu. Gorzej z jedzeniem. Pstrąg smażony w głebokim tłuszczu, tona panierki-chyba tylko po to żeby zwiększyć wage. Rybka pod wpływem wysokiej temperatury całkiem się rozpuściła i została skóra w bułce. Całe danie serwowane na plastikowej tacy z poprzedniej epoki. Nikt nie sprząta stolików.Sami klienci meczą się wycierając serwetkami tłuste plamy pozostawione przez poprzednich gości. Nie wiem skąd takie wysokie noty. Nie polecam.

Dziękujemy, Klaudia G
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba przepyszna. W ofercie znajdziecie filety jak i ryby w całości. Niestety ciężko znaleźć miejsca.

Dziękujemy, matgaj24
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super świeża i apetyczna rybka ( w moim przypadku pstrąg) i na dodatek stosunkowo niedroga. Bardzo polecam ;)

Dziękujemy, 759madzias
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Ryby, które spróbowałam: pstrąg- smaczny, miętus - smaczny, ale zaledwie dziecię jeszcze, okoń morski - jego smak mi nie odpowiada, ale może komuś innemu smakować, sandacz- mam nadzieję, ze to, co zawierała panierka było skrawkiem ryby, karpia zabrakło. Smaczne surówki. Za to położenie, piękne widoki, możliwość spaceru po groblach - to właśnie jest wielkim atutem tego całkiem przeciętnego baru serwującego bardzo przeciętne ryby na tekturkach i wciąż jeszcze z plastikowymi sztućcami.

Dziękujemy, margoko

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Podgórzyn, Województwo dolnośląskie

Mysłakowice, Województwo dolnośląskie
Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!