Straszny moloch, fatalnie oznakowane dojścia do recepcji, restauracji. Musiałem prosić o posprzątanie pokoju. Widok ładny pod warunkiem opcji na zbiornik wodny. Bardzo średnia kuchnia. Miła obsługa i tyle.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, coliber73

Lake Hill Resort & Spa odwiedziliśmy z mężem we wrześniu i jesteśmy absolutnie oczarowani tym miejscem. Hotel i pokoje są przepiękne i niezwykle klimatyczne, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne. Polecamy pokoje z widokiem na jezioro - warto dopłacić, kąpiele w basenie pod rozgwieżdżonym niebem oraz całą strefę Spa&Wellness. Miłym zaskoczeniem było rozpalenie 3 palenisk przez obsługę dla nadania klimatu wieczornego ogniska nad brzegiem jeziora. Dodatkowo panuje bardzo wyluzowany, nie nadęty klimat. Czuliśmy się jak w domu i śmiało mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych hoteli spa w Polsce,. Z pewnością jeszcze tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto upewnić się czy kupując pokój z widokiem na jezioro dostaniecie pokój vis a vis jeziora, a nie z boku z wyjściem na duży taras.
Dziękujemy, 100Lily_a
Zrecenzowano: 11 września 2019

Jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji hotelu w Karkonoszach. Obsługa na poziomie. Jedzenie smakuje równie dobrze jak wygląda. Jeśli ktoś szuka jednocześnie pięknych widoków, spokoju i bliskości tej części Sudetów to to jeden z lepszych wyborów.

Dziękujemy, Stanislaw S
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbane i wygodne pokoje. Bardzo miła i pomocna obsługa. Świetny basen wewnętrzny i zewnętrzny. Fajne sauny. Dla dzieci oprócz basenu 2 sale zabaw. Piękny widok na góry za jeziorem. Polecam na miły wypad z rodziną

Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu. Pokoje czyste, zadbane. Strefa basenowa podobnie. Jedzenie różnorodne na tyle, że każdy coś dla siebie znajdzie, smaczne. Obsługa miła choć widać pewien brak doświadczenia w obsłudze gości. W mojej ocenie najbardziej pogubieni byli ludzie w barze przy lobby. Play room ubogi, jedynie w trakcie pobytu animatorek donoszone są dodatkowe zabawki.
Generalnie hotel oceniam bardzo dobrze choć można dopatrzeć się niedociągnięć. Stosunek jakości do ceny właściwy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje od strony zbiornika. Droga wzdłuż hotelu dość ruchliwa.
Dziękujemy, wojciechz632