Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbane i wygodne pokoje. Bardzo miła i pomocna obsługa. Świetny basen wewnętrzny i zewnętrzny. Fajne sauny. Dla dzieci oprócz basenu 2 sale zabaw. Piękny widok na góry za jeziorem. Polecam na miły wypad z rodziną

Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu. Pokoje czyste, zadbane. Strefa basenowa podobnie. Jedzenie różnorodne na tyle, że każdy coś dla siebie znajdzie, smaczne. Obsługa miła choć widać pewien brak doświadczenia w obsłudze gości. W mojej ocenie najbardziej pogubieni byli ludzie w barze przy lobby. Play room ubogi, jedynie w trakcie pobytu animatorek donoszone są dodatkowe zabawki.
Generalnie hotel oceniam bardzo dobrze choć można dopatrzeć się niedociągnięć. Stosunek jakości do ceny właściwy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje od strony zbiornika. Droga wzdłuż hotelu dość ruchliwa.
Dziękujemy, wojciechz632
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa restauracji- zero znajomości zasad, kiedy zabrać talerz, a kiedy zostawić, na podstawie odłożonych sztućcy. Zamiast tego co chwila pytania, czy już można zabrać... Tak samo kelner nie potrafił scharakteryzować piw, które są w karcie. W porze śniadaniowej trzeba było prosić obsługę i czekać na doniesienie np.placków, albo uzupełnienie wody czy kawy w expressie. Jeden robił większą kawę, drugi mniejszą... Brak informacji o sposobie obsługi szafek w strefie basenów i tym, że są tam ręczniki. Duży minus za to, że za dostęp do ekspresu po porze obiadowej i lub kolacji trzeba płacić, po ok 14zł za kawę!! Hotel 4*, w takiej cenie, mógłby wprowadzić takie udogodnienie, byłoby to bardzo miłe. Zapisaliśmy się na kolacje, której nie mieliśmy w cenie przy dokonywaniu rezerwacji na co obsługa restauracji też zdziwiona: już chcecie państwo korzystać z obiado-kolacji? Była 18...
20PLN za servise room to też sporo.
Bardzo ciężko do hotelu się dodzwonić, w sumie nam przez 2 dni się nie udało. Na maila nie dostałam odpowiedzi do dziś, a minęły już 3 tygodnie i zdążyłam odbyć swój pobyt bez maila.
Na plus świeże produkty. Hotel czysty, nowy, tutaj nie ma się do czego przyczepić. Polecam apartamenty z widokiem na zbiornik wodny, inaczej lipa :)

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam. Są jeszcze niedociągnięcia i widać że startują dopiero. Ale na plus zaliczam ciszę i przede wszystkim niesamowity widok z pokoju na góry i zalew. Wnętrza hotelu w surowym stylu ale zdecydowanie trafiły w nasze gusta :) Warto dodać że z hotelu jest w miarę blisko na dużą ilość stoków również po drugiej stronie granicy (do czech jest jakieś 30 km do fajnych stoków) Polecam :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest bardzo ładny, czysty, kuchnia rewelacyjna natomiast personel pracujący w hotelu pozostawia wiele do życzenia. Kontakt z hotelem jest tragiczny. Przez trzy dni nikt nie odbierał telefonu, nie oddzwaniał, wiadomości również nie dało się zostawić ponieważ skrzynka była przepełniona. Kelnerzy pracujący w restauracji często się mylili, nie znali karty i byli mocno zagubieni. Na szczęście pyszne dania wynagradzają odrobine niekompetentnych kelnerów. Na koniec pobytu miałam wątpliwości co do rachunku czego nie dało się zweryfikować z recepcją ze względu na utrudnienia związane z dodzwonieniem się do hotelu.
Trzeba również zaznaczyć, że dookoła obiektu dalej trwają prace budowlane, a sam znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze, wiec na ciszę można liczyć jedynie w pokojach z widokiem na jezioro.
Ogólnie rzecz biorąc hotel jest ładny, położony w pięknym miejscu i kiedyś może być super miejscem do wypoczynku, ale teraz niestety panuje tam lekki chaos, a właściciele powinni włożyć jeszcze dużo pracy w przeszkolenie swoich pracowników.

Dziękujemy, ludius98