Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu. Pokoje czyste, zadbane. Strefa basenowa podobnie. Jedzenie różnorodne na tyle, że każdy coś dla siebie znajdzie, smaczne. Obsługa miła choć widać pewien brak doświadczenia w obsłudze gości. W mojej ocenie najbardziej pogubieni byli ludzie w barze przy lobby. Play room ubogi, jedynie w trakcie pobytu animatorek donoszone są dodatkowe zabawki.
Generalnie hotel oceniam bardzo dobrze choć można dopatrzeć się niedociągnięć. Stosunek jakości do ceny właściwy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje od strony zbiornika. Droga wzdłuż hotelu dość ruchliwa.
Dziękujemy, wojciechz632
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa restauracji- zero znajomości zasad, kiedy zabrać talerz, a kiedy zostawić, na podstawie odłożonych sztućcy. Zamiast tego co chwila pytania, czy już można zabrać... Tak samo kelner nie potrafił scharakteryzować piw, które są w karcie. W porze śniadaniowej trzeba było prosić obsługę i czekać na doniesienie np.placków, albo uzupełnienie wody czy kawy w expressie. Jeden robił większą kawę, drugi mniejszą... Brak informacji o sposobie obsługi szafek w strefie basenów i tym, że są tam ręczniki. Duży minus za to, że za dostęp do ekspresu po porze obiadowej i lub kolacji trzeba płacić, po ok 14zł za kawę!! Hotel 4*, w takiej cenie, mógłby wprowadzić takie udogodnienie, byłoby to bardzo miłe. Zapisaliśmy się na kolacje, której nie mieliśmy w cenie przy dokonywaniu rezerwacji na co obsługa restauracji też zdziwiona: już chcecie państwo korzystać z obiado-kolacji? Była 18...
20PLN za servise room to też sporo.
Bardzo ciężko do hotelu się dodzwonić, w sumie nam przez 2 dni się nie udało. Na maila nie dostałam odpowiedzi do dziś, a minęły już 3 tygodnie i zdążyłam odbyć swój pobyt bez maila.
Na plus świeże produkty. Hotel czysty, nowy, tutaj nie ma się do czego przyczepić. Polecam apartamenty z widokiem na zbiornik wodny, inaczej lipa :)

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam. Są jeszcze niedociągnięcia i widać że startują dopiero. Ale na plus zaliczam ciszę i przede wszystkim niesamowity widok z pokoju na góry i zalew. Wnętrza hotelu w surowym stylu ale zdecydowanie trafiły w nasze gusta :) Warto dodać że z hotelu jest w miarę blisko na dużą ilość stoków również po drugiej stronie granicy (do czech jest jakieś 30 km do fajnych stoków) Polecam :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest bardzo ładny, czysty, kuchnia rewelacyjna natomiast personel pracujący w hotelu pozostawia wiele do życzenia. Kontakt z hotelem jest tragiczny. Przez trzy dni nikt nie odbierał telefonu, nie oddzwaniał, wiadomości również nie dało się zostawić ponieważ skrzynka była przepełniona. Kelnerzy pracujący w restauracji często się mylili, nie znali karty i byli mocno zagubieni. Na szczęście pyszne dania wynagradzają odrobine niekompetentnych kelnerów. Na koniec pobytu miałam wątpliwości co do rachunku czego nie dało się zweryfikować z recepcją ze względu na utrudnienia związane z dodzwonieniem się do hotelu.
Trzeba również zaznaczyć, że dookoła obiektu dalej trwają prace budowlane, a sam znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze, wiec na ciszę można liczyć jedynie w pokojach z widokiem na jezioro.
Ogólnie rzecz biorąc hotel jest ładny, położony w pięknym miejscu i kiedyś może być super miejscem do wypoczynku, ale teraz niestety panuje tam lekki chaos, a właściciele powinni włożyć jeszcze dużo pracy w przeszkolenie swoich pracowników.

Dziękujemy, ludius98
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Lake Hill Resort & SPA odwiedziłam w weekend wraz ze znajomymi. Z ręką na sercu mogę przyznać, że hotel jest wspaniały, najlepszy, po prostu niezwykły! Zachwyca nie tylko lokalizacja, design czy widoki, ale również przewspaniały personel, jakość produktów oraz czystość. Miejsce do którego chce się wracać!!Serdecznie wszystkim polecam! Lake Hill Resort & SPA - dziękuję za wspaniały weekend :)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Katarzyna G