“Słabiuśko”
Zajazd Chata Kębłowo — recenzja

Zajazd Chata Kębłowo
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie polecam. Pół godziny oczekiwania na karafkę z wodą, brak serwetek na stoliku, sztućce ubrudzone musztardą. Opiekane ziemniaki smakują jak z paczki i chyba ze trzy razy odgrzewane. Mizeria na mleku, najgorsza jaką jedliśmy dotychczas :( Brak zorientowania na klienta, pomyłka w podawaniu posiłków do właściwego stolika. Ogólnie jedzenie słabej jakości, podobnie z obsługą.

Dziękujemy, Gosciemm
Zrecenzowano 24 września 2018

Termin wizyty: wrzesień 2018
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2017

Zajazd Chata Kębłowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polska Nowa Wieś, Opolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Chata Kębłowo? Podziel się wrażeniami!