Podgora

“Świetne kalmary i risotto, zupy kiepskie”
Vruja Restaurant — recenzja

Vruja Restaurant
Nr 2 wśród 26 Restauracje (Podgora)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce zaraz przy morzu, obsługa miła. Jedliśmy grillowane kalmary, które były petarda i risotto z krewetkami, również bardzo smaczne. Innego dnia próbowaliśmy rekina i risotto z owocami morza, wszystko smaczne, ładnie podane. Na przystawkę standardowo dostaliśmy chleb z oliwa. Bardzo dobre białe wino i domowa sliwowica. Jedyne co odradzam to zupy, były mocno słone i niezbyt przypadły nam do gustu, próbowaliśmy kremu z grzybów i zupę rybna i obie mocno średnie jeśli nie kiepskie jakościowo plus obie mocno słone, krem z pomidorów był zjadliwy. Ogólnie polecam

Dziękujemy, 424ewelina_

Zrecenzowano 4 września 2019

Doskonała makrela grillowana, koniecznie w zestawie z ziemniakami ze szpinakiem. Dobra przystawka talerz serowy, talerz z szynkami mniej ciekawy. Uprzejma i miła obsługa. Minus za obskurną toaletę na zapleczu.

Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Odpowiednio przygotowane, podane i smaczne. Na koniec likier "niebo w gębie" :). Ceny godne radości podniebienia. Polecam i pozdrawiam przemiłą obsługę.

Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo dobra restauracja. Byliśmy kilka razy, obsługa profesjonalna i przemiła służąca pomocą, miła atmosfera, dania smacze i świeże, regionalny trunek na poczęstunek.

Dziękujemy, Violetta S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

The best restaurant in Croatia!!!
Pyszne jedzenie! Najlepsza obsluga! Wspaniala atmosfera! Nie zastanawiajcie się tylko wychodzicie, zamawiajcie i delektujcie się! Polecamy mule w białym winie

Dziękujemy, Małgorzata O

Vruja Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County
Podgora, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Vruja Restaurant? Podziel się wrażeniami!