Podgora

“Smacznie i romantycznie”
Konoba Klemic — recenzja

Konoba Klemic
Nr 8 wśród 26 Restauracje (Podgora)
Zrecenzowano 13 września 2019

Obsługa kelnerska na najwyzszym poziomie. Restauracja tuż przy porcie, z kilkoma stolikami zaraz obok wody i zacumowanych jachtów. Idealne miejsce na randkę lub romantyczną kolację.
Ceny średnie, nie jest to na pewno miejsce na niedrogi obiad. Pljeskawica z dodatkami 78kun, makaron carbonara ok 55 kun. Carbonary nie polecam, dodano do niej boczek wędzony z chrząstkami.
Pljeskawica bardzo dobra.
Ogólnie polecamy!

Dziękujemy, Katarzyna O

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy półmisek dla dwóch osób. Kalmary, krewetki, ryby. Rewelacja. Ryby świeże, kalmary nie były gumowe, wszystko było bardzo dobrze zrobione. I niestety tak smaczne, że apetyt wziął górę nad rozumiem . Mamy ochotę tam wrócić na to samo. Cena 300kn, ale na tę ilość i jakość to warto. Do tego lokalizacja przy samej marinie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wojtek M
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Bardzo pyszne jedzonko w przystępnej cenie. Wszystko świeże, doprawione. Miła i pomocna obsługa. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, justynapiasecka34
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Kuchnia śródziemnomorska ok. Stek nie był ich specjalnością. Dobre wina. Obsługa sprawna. W naszym przypadku nie czekaliśmy długo na zamówione dania.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, pawel_szczypka
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Będąc na wakacjach w Chorwacji mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje. Za pierwszym razem restaurację Klemic bardzo łatwo przegapić, jednak drewniane stoliki i ławy przy nabrzeżu stanowią wyraźny punkt orientacyjny.
Wracając jednak do sedna. Restauracja Klemic od pierwszego spojrzenia sprawia dobre wrażenie. Większa jej część jest w zadaszonym ogródku, który przy wietrznej pogodzie jest zasłaniany.
Od pierwszej chwili wita nas miła obsługa i ciepły obiad. Zarówno śniadania jak i obiady jakkolwiek proste są smaczne i domowe, a cisza i spokój Podgory dodatkowo pozwalają cieszyć się wyśmienitym posiłkiem. Restauracja serwuje zarówno owoce morza jak i tradycyjne mięsne dania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa mówi po angielsku, jakkolwiek po polsku również można się porozumieć.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Maciej S

Konoba Klemic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podgora, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Klemic? Podziel się wrażeniami!