Podgora

“Najlepsi!!!”
Roko Restaurant — recenzja

Roko Restaurant
Nr 1 wśród 26 Restauracje (Podgora)
Kuchnie: Grill/rożen, Śródziemnomorska, Owoce morza, Chorwacka, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedlismy pyszne wiszace szaszlyki i jako lubiciele piwa, polecono nam lokane kraft piwko, bardzo dobre! Pomimo ze lokal byl pelny, nie czekalismy za dlugo.
Dziekujemy za wspaniala obsluge, szczegolnie ze strony Pani Magdy ktora nas bardzo mile przyjela. I oczywiscie za pyszna kolacije! Szkoda ze dopiero w ostatni dzien do Roko dotarlismy ale tu napewno wrocimy!

1  Dziękujemy, alexasz

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najgorsze jedzenie i obsługa w Chorwacji. Skuszeni opiniami ruszyliśmy na rocznicową kolację w Roka. I szok. Główna kelnerka kiedy uslyszła język polski po prostu nas olała. Stoliki przy morzu były zarezerwowane, ale zostawiła nas samych nie racząc wyjaśnić kiedy mamy szansę na wolny stolik, ani, że w lokalu są WOLNE STOLIKI. Na nieszczęście sami to zauważyliśmy. Siedliśmy w lokalu i to był błąd. Złożyliśmy zamówienie: patera ryb dla dwojga i wino. Kelner przyniósł kieliszki, postawił wino i poszedł! Jak w barze szybkiej obsługi! Jaka rakija na wstępie? Nic! Niestety nie tylko obsługa kelnera była tragiczna! Kelner przyniósł stos talerzy i sztuczce na środku stołu i zostawił. Kiedy wrócił z paterą ryb zdziwił się, że ich nie rozstawiłem. HA! I teraz tragedia smaków: jedyne jadalne to szpinak! Serio pyszny. Reszta… gorszego żarcia nie jedliśmy. Kalmary gumowe i spalone sztuk dwie. Ryby, kiepskie trzy o wątpliwym smaku. Moule w 2/3 zamknięte i obrzydliwe, kalmary gumowe – najgorsze jakie jedliśmy. A wszystko zabite odorem spalenizny grilla. Masakra! Atmosfera w „restauracji” jak w barze szybkiej obsługi, wredna główna zarządzająca kelnerami, powodowała wielkie zamieszanie i atmosferę baru szybkiej obsługi PKP. Oczywiście płatność kartą tylko przy barze, a kelner nie potrafił nawet powiedzieć przepraszam za błędy kucharza. Masakra! Drogo, tandetnie, nieprofesjonalnie. Obok para siedząca przy podwójny stoliku, nagle została przesunięta i pozbawiona jednego ze stolików, bo… pojawili się niemieckojęzyczni goście! I oczywiście zostali wcześniej obsłużeni! Chorwacja jest piękna, a Chorwaci wspaniali. Nie idźcie do tego BARU, to zupełnie inny świat. Aha: karta menu to przykład podejścia obsługi do klienta: wygląda jak reklamowa gazetka z Tesco. Żałosne.

1  Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jeśli chcesz doświadczyć prawdziwej chorwackiej uczty kulinarnej - Roko jest dla Ciebie. Przystawki, dania główne, desery i drinki są jedyne w swoim rodzaju i już tęsknię za ich smakiem. Obsługa, zarówno na śniadaniach jak i podczas kolacji jest sympatyczna i dobrze przygotowana, a nad wszystkim czuwają najbardziej pogodni właściciele :) Do zobaczenia za rok!

1  Dziękujemy, joannasur
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

najlepsza restauracja w Podgorze!!! najlepsza, uśmiechnięta, profesjonalna i mila obsługa. Nie znajdziecie tu lepszego miejsca na miłą kolację nad brzegiem morza. super lokalizacja, nie tak tłoczno jak w centrum. pozdrowienia dla Magdy i Alana oraz całej fantastycznej ekipy!!! Wiktor z rodziną!!! Wracamy za rok!!!

1  Dziękujemy, wiktor s
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy półmisek ryb i owoców morza dla dwojga ok.22:00. Nie czekaliśmy długo, max 20 min popijając herbatkę. Wszystko z półmiska było świeże i smaczne. Porcja spora. Obsługa miła i uprzejma. Polecam tą restaurację.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, oleta g

Roko Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podgora, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Roko Restaurant? Podziel się wrażeniami!