“Nie polecamy”
2 Monkeys — recenzja

2 Monkeys
Nr 4 wśród 26 Restauracje (Podgora)
Zrecenzowano 4 września 2019

Skuszeni dobrymi ocenami zaszlismy tam na kolacje. Zamowilismy pizze. Dostalismy sztucce ale talerzy nie... Nie wiem czy tak sie je w tym lokalu czy kelner zapomniał bo był tak zalatany ze nie dało się go zaczepic. Pizza srednia, lekko przypalona. Na stole nie bylo serwetek. Poprosiliśmy o rachunek i czekaliśmy tak długo ze musieliśmy isc zaplacic do baru.

Dziękujemy, Katarzyna O

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Restaurację odwiedziliśmy dwukrotnie rodziną czteroosobową. Burgery faktycznie wyśmienite. Szczególnie polecam two monkey burgera z gruszką i kozim serem. Pizza również bardzo smaczna, cienkie ciasto, delikatnie wypieczone, nie wysuszone. Home made tea pyszna. W sałatce z melonem nie było melona i zastąpiono go arbuzem - nadal była smaczna, ale lepiej gdyby obsługa poinformowała o zmianie. Kelnerzy bardzo życzliwi. Knajpka ma swój urok i bardzo miły klimat.Toaleta trochę malutka, może być problemem dla osób niepełnosprawnych lub starszych. Poza tym idealnie:) Na pewno odwiedzę jeszcze raz podczas kolejnego pobytu w Podgorze.

Dziękujemy, 724joannag
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe hamburgery, dobre frytki. Kurczar w panierce zbyt suchy, natomiast do hamburgerow nie mozna sie przyczepić. Na uwagę zasluguje home made ice tea.

Dziękujemy, Aleksandra T
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam burgery w lokalu - pomimo, że przyszliśmy do lokalu 30 minut przed otwarciem kuchni (kuchnie otwierają o 12.00) i na burgery czekaliśmy 40 minut, to z czystym sumieniem polecam. Burgery pyszne, porcje solidne, wszystko świeże, mięso dobrze wypieczone.

Polecam!!!

Dziękujemy, rafa_sO4703ZX
Zrecenzowano 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre mule w białym winie. Pasta Carbonara smaczna. Obsługa pomocna i uprzejma. Fajne drinki. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 411andrzejk

2 Monkeys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w 2 Monkeys? Podziel się wrażeniami!