Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Zaborek to był strzał w dziesiątkę. Położony w cichej okolicy, umożliwia spędzenie czasu blisko z przyrodą. Przytulne pokoje znajdują sie w starych budynkach położonych w odległościach od siebie. Wisienką na torcie jest restauracja serwująca regionalne i bardzo smaczne dania. W pamięci pozostanie nam domowa atmosfera, dbająca o szczegóły obsługa i troskliwi właściciele.

Dziękujemy, JulaGru
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

W Zaborku spędziliśmy bardzo udany urlop - piękne miejsce, bardzo mili właściciele, pyszne jedzenie. Miejsce, do którego chce się wracać, z dala od zgiełku, spokojne, doskonałe na odpoczynek od miasta. Właściciele bardzo się starają, dużo atrakcji - basen, ruska bania, ognisko, warsztaty dla dzieci. Wokół wspaniałe tereny na wycieczki rowerowe.

Dziękujemy, Domingo95
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tym miejscu znaleźliśmy wszystko to czego oczekiwaliśmy. Pomysł by połączyć XIX wiek z XXI wymagał i wymaga od właścicieli ciężkiej pracy, co widać na każdym kroku. Myślę że jest to doskonałe miejsce zarówno dla tych, którzy jak my z nostalgią wracają do zapachu babcinej wsi, krajobrazu i kuchni, jak i dla tych co chcieliby to dopiero poznać. Restauracja oferuje rozmaite dania, najbardziej wybredni nie wyjdą z pustym brzuchem. Pamiętajcie, że Podlasie to również „kluchy”, a tych możecie tu kosztować w rożnej formie i do woli. Możliwość korzystania ze wszystkiego co Zaborek oferuje czyni wypoczynek jedynym w swoim rodzaju. Doskonałe miejsce dla dzieci małych i dużych, które nie mają prawa się tam nudzić. Bo kto z nas nie grał kiedyś w podchody?! I jeśli znajdzie się jakiekolwiek niedociągnięcie możecie być pewni, że już za chwilę czujni właściciele zareagują na sugestie i obrócą je w wiele pozytywnych wniosków.

1  Dziękujemy, karolinas206
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Zaborek to miejsce które zachwyca. Spokój cisza wspaniała przyroda oraz duza prywatność to jest to czego wraz z koleżankami oczekiwałyśmy żeby się zrelaksować. To jest ogromny obszar i tak pięknie zagospodarowany, że cieszy oko. Wszędzie zielono, jezioro, lasy, pola, kwiaty, konie. Jest duzo prEstrzeni i miejsca gdzie mozna pospacerować. Restauracja oferuje regionalne jedzenie. W karcie są oznaczenia które dania są wegetariańskie.
Poprostu sielski klimat na wysokim poziomie .
My wracamy za rok!!!

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Miałam okazję być z narzeczonym w Zaborku w ten weekend .Cudowne miejsce, obsługa bardzo miło Chłodnik zielony był przepyszny jak również parowane❤❤ Na pewno będziemy częściej odwiedzać te miejsce bo jest bajeczne ;-) A szefowa kuchni podaje serce na talerzu ❤❤

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Klauduchaw96