“Wyjątkowe miejsce!”
Restauracja Zaborek — recenzja

Restauracja Zaborek
Opis: W restauracji Uroczysko Zaborek serwujemy głównie dania kuchni podlaskiej opartej na tradycyjnych lokalnych produktach i ziołach z własnego ogrodu. W sezonowym menu można znaleźć np. kluski z pokrzywą, jarmużowe kotleciki czy cukiniowe placki, ale też prawdziwą babę ziemniaczaną, kartacze, gryczane bliny czy parowańce z jagodami.
Zrecenzowano 4 września 2019

Całe uroczysko to przepiękne miejsce. Restauracja tak klimatyczna i z tak pysznym jedzeniem... Obiekt wyjątkowy i wart uwagi. To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Dziękujemy, paulinka_pajak

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłem tam parę minut po 17.00 i niestety nie załapałem się na dania z karty tylko na szwedzki stół. Cena średnio wysoka, lecz dania pyszne. Miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pyszne, domowe dania. Próbowałyśmy ich codziennie przez tydzień, wiec możemy napisać sprawdzoną opinię.

Dziękujemy, JulaGru
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W długi weekend sierpniowy wraz z rodziną mieszkaliśmy w Uroczysku. Klimat starych chat, natury i wsi, ale okraszony rodzinnymi atrakcjami: place zabaw, basen, ognisko i zorganizowane zajęcia. Do tego mega dobre jedzenie w lokalnej restauracji. Zarówno śniadania jak i kolacje mega pyszne, rzorganizowane dla gości Pensjonatu. Podczas obiadu ludzi masa. Praktycznie codziennie inne menu. Jedzenie świeże, dobre, domowe, a co ważne spory wybór potrwa bez mięsa. Bardzo polecam zarówno restaurację jak i Pensjonat.

Dziękujemy, nataliao608
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przepięknie położona restauracja, super jedzenie, bardzo miła i uprzejma obsługa.
Napewno wrócimy z rodziną
Polecam

1  Dziękujemy, natalimarc12

Restauracja Zaborek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Janów Podlaski, Województwo Lubelskie
Biała Podlaska, Województwo Lubelskie

Biała Podlaska, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zaborek? Podziel się wrażeniami!