“Uczta dla zmysłów”

Restauracja u Biskupów

Znakomita lokalizacja restauracji ceglane mury dodają jej klimatu, dania wspaniałe znakomicie podane, miła obsługa

Dziękujemy, irek_zamoyski

Bardzo dobre jedzenie, porównywalne do najlepszych restauracji w Warszawie. Polecam zupę szczawiowa, kopytka marchewkowe i krem brulee. Mniam i dziękuje

Dziękujemy, donjuand801
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

wiem, że generalnie powinno się omijać knajpy hotelowe ale jakoś tak na własne życzenie wyszło... Szczególnie, że jedliśmy tu śniadanie, które było 3/10 no ale każdy może się pomylić. Pomyłką jest też zrobienie restauracji w 4 gwiazdkowym hotelu w piwnicy mając do dyspozycji ogromny obiekt z tarasem i barem na parterze z 20 stolikami - w piwnicy jest ich z 5-6. Poliki w sosie czekoladowym pomyłka - gorzkie danie, kawałki buraków w formie sześcianów mega twarde, kasza też gorzka, zupa z kołdunami mega tłusta. Nie polecam

Dziękujemy, tomasz30
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Mielismy przyjemność korzystac z usług restauracji przez 4 dni pobytu w Zamku Biskupim Arche . Zarówno wystrój , jaki i menu i przede wszystkim obsługa na poziomie Poniewaz był to weekend sierpniowy dużo małych dzieci , ale miejsce warte odwiedzenia.

2  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Bardzo byłam mile zaskoczona, wraz z małżonkiem, że personel restauracji, mimo "dużego obłożenia" zajął się tak mile naszą kolacją we dwoje. Jest duży wybór nęcących potraw, aż trudno jest się zdecydować. Polecamy żurek, bulion z kołdunami, kaczkę oraz na deser sernik i szarlotkę z lodami. Szkoda, ze nie mogliśmy popróbować innych dań. Pobyt był zbyt krótki

Dziękujemy, Ewa L

Restauracja u Biskupów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Janów Podlaski, Województwo Lubelskie
Biała Podlaska, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja u Biskupów? Podziel się wrażeniami!