Zrecenzowano: 6 września 2019

Dostaliśmy w prezencie na rocznicę ślubu kolacje w restauracji hotelowej (był to prezent od hotelu). Zarezerwowaliśmy stolik, zapewniano nas, ze wszystko będzie przygotowane na tak ważna kolacje. Gdy przyjechaliśmy na miejsce o określonej godzinie nasz stolik był zajęty, nikt z obsługi nie wiedział o rezerwacji. Wyznaczono nam inne miejsce, a osoby, które były przy naszym stoliku zostały poproszone o wcześniejsze opuszczenie stolika - jak tak można postąpić? Z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się. Jedzenie dobre, ale wrażenia niestety z kolejnej wizyty w tym miejscu bardzo zle.

1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wokół zakwaterowania cisza i spokój. Obiekt jest bardzo duży. Wiele pokoi dostępnych w pawilonach na przeciwko Zamku. Całość łączy się ze sobą przejściami podziemnymi. Strefa spa skromna i zatłoczona z wydzieloną strefą 18+. Śniadania bardzo smaczne i oferują wiele różnorakich dań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

1  Dziękujemy, sikoreczka123
Zrecenzowano: 4 września 2019

Byłam dwa razy w Zamku Biskupim podczas aukcji Pride of Poland i szczerze polecam to miejsce. Obsługa bardzo miła. Czysto i ładnie w pokojach. Jedzenie ok. Strefa wellness trochę mała ale nam wystarczyła żeby się odprężyć na koniec dnia. Polecam

1  Dziękujemy, paulinka_pajak
Zrecenzowano: 4 września 2019

Ładnie odrestaurowany Zamek, choć większość gości śpi gdzie indziej - w pawilonach odległych 200-300m. Przejście na świeżym powietrzu lub podziemnymi korytarzami. Apartamenty w Zamku stylowe, surowa cegła, sklepienia łukowe, pokoje w pawilonach nowoczesne.
Uwaga - pokoje w pawilonach połączone są po trzy (2-osobowe) w jedno studio z małym salonikiem z aneksem kuchennym. Bardzo dobra opcja dla większej rodziny lub grupy znajomych. Znacznie gorzej jak pojedziecie np. z dziećmi, dostaniecie dwie dwójki i na doczepkę jeszcze kogoś obcego do trzeciej dwójki. Poczujecie się wtedy jakby w Waszym mieszkaniu zamieszkał lokator w jednym pokoju. Trzeba uważać i ustalać zasady z góry.
Jedzenie OK, basen malutki, z kilkoma leżakami - przy tej wielkości hotelu to pomyłka.

1  Dziękujemy, Ogulin
Zrecenzowano: 2 września 2019

Kuchnia rewelacyjna. Zawsze można jeszcze coś ulepszyć ale myślę że jeśli tylko właściciele będą widzieli taka potrzebę to potencjał jest. Piękne tereny, widac że czynione są kolejne inwestycje jak basen zewnętrzny. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. My byliśmy rodzinnie z psem i wyjazd jak najbardziej udany. Zdecydowanie uważam że cena warta wyjazdu i jak najbardziej odpowiadająca jakości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Podzamcze znakomite dla wiekszej rodziny + zwierze
1  Dziękujemy, mbednarek80