Zrecenzowano: 4 września 2019

Byłam dwa razy w Zamku Biskupim podczas aukcji Pride of Poland i szczerze polecam to miejsce. Obsługa bardzo miła. Czysto i ładnie w pokojach. Jedzenie ok. Strefa wellness trochę mała ale nam wystarczyła żeby się odprężyć na koniec dnia. Polecam

1  Dziękujemy, paulinka_pajak
Zrecenzowano: 4 września 2019

Ładnie odrestaurowany Zamek, choć większość gości śpi gdzie indziej - w pawilonach odległych 200-300m. Przejście na świeżym powietrzu lub podziemnymi korytarzami. Apartamenty w Zamku stylowe, surowa cegła, sklepienia łukowe, pokoje w pawilonach nowoczesne.
Uwaga - pokoje w pawilonach połączone są po trzy (2-osobowe) w jedno studio z małym salonikiem z aneksem kuchennym. Bardzo dobra opcja dla większej rodziny lub grupy znajomych. Znacznie gorzej jak pojedziecie np. z dziećmi, dostaniecie dwie dwójki i na doczepkę jeszcze kogoś obcego do trzeciej dwójki. Poczujecie się wtedy jakby w Waszym mieszkaniu zamieszkał lokator w jednym pokoju. Trzeba uważać i ustalać zasady z góry.
Jedzenie OK, basen malutki, z kilkoma leżakami - przy tej wielkości hotelu to pomyłka.

1  Dziękujemy, Ogulin
Zrecenzowano: 2 września 2019

Kuchnia rewelacyjna. Zawsze można jeszcze coś ulepszyć ale myślę że jeśli tylko właściciele będą widzieli taka potrzebę to potencjał jest. Piękne tereny, widac że czynione są kolejne inwestycje jak basen zewnętrzny. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. My byliśmy rodzinnie z psem i wyjazd jak najbardziej udany. Zdecydowanie uważam że cena warta wyjazdu i jak najbardziej odpowiadająca jakości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Podzamcze znakomite dla wiekszej rodziny + zwierze
1  Dziękujemy, mbednarek80
Zrecenzowano: 2 września 2019

Przepiękny hotel, piękna sceneria, nieskazitelna przyroda.
Idealny na weekendowy wypad na Podlasie.
Pokoje czyste przestronne, kuchnia znakomita szczególnie ala card, śniadania urozmaicone. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla przemiłej Pani Magdy z recepcji. Basen z SPA, urokliwy park i piękna stadnina nieopodal. Polecam

1  Dziękujemy, staskon
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z mężem na świętowanie pierwszej rocznicy ślubu, wcześniej rezerwując pakiet romantyczny dla par. Kontakt mailowy praktycznie jest niemożliwy, spa żyje oddzielnym życiem. Skutkiem braku odczytywania maili pomimo zgłaszania przy rezerwacji, że jest to szczególna dla nas wizyta dostaliśmy pokój na jakimś poddaszu z oknem może 30x40cm i dwoma oddzielnym łóżkami. Jak w klatce. Dodatkowo źle posprzątany- unosił się w nim zapach fekaliów. Po wejściu czułam się jak w lochu/piwnicy/norze. Całe szczęście mąż się nie poddał i po dyskusji z kierownikiem dostaliśmy pokój zastępczy już o normalnym, właściwym standardzie jednakże nadal z dwoma osobnymi łóżkami mimo zgłoszeń że oczekujemy łóżka małżeńskiego tak jak od początku zgłaszaliśmy. Spa pod kątem zabiegów bardzo pozytywne, na wysokim poziomie jednak basen... horror. Mnóstwo krzyczących dzieci nad którymi nim nie panuje. Dodatkowo basen jest wielkości brodzika. Jeżeli ktoś nastawia się na wieczorny relaks we dwoje w saunie albo basenie to zdecydowanie polecam wybrać inną miejscówkę. Restauracja na wysokim poziomie.jedzenie pyszne i świeże. Także śniadania urozmaicone. Jednakże ... zamówienie czegoś do pokoju = +15 zł opłaty za jedno danie. Nawet dowóz na drugi koniec miasta jest tańszy niż tutaj z piętra na piętro. Naprawdę na 4* hotel to porażka. Ogólnie hotel aspiruje ale do 4 gwiazdek mu daaaaaleko. Obsługa miła i kulturalną ale samemu trzeba wszystkiego pilnować i zadbać o warunki odpowiednie.

1  Dziękujemy, Justyna R