Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z mężem na świętowanie pierwszej rocznicy ślubu, wcześniej rezerwując pakiet romantyczny dla par. Kontakt mailowy praktycznie jest niemożliwy, spa żyje oddzielnym życiem. Skutkiem braku odczytywania maili pomimo zgłaszania przy rezerwacji, że jest to szczególna dla nas wizyta dostaliśmy pokój na jakimś poddaszu z oknem może 30x40cm i dwoma oddzielnym łóżkami. Jak w klatce. Dodatkowo źle posprzątany- unosił się w nim zapach fekaliów. Po wejściu czułam się jak w lochu/piwnicy/norze. Całe szczęście mąż się nie poddał i po dyskusji z kierownikiem dostaliśmy pokój zastępczy już o normalnym, właściwym standardzie jednakże nadal z dwoma osobnymi łóżkami mimo zgłoszeń że oczekujemy łóżka małżeńskiego tak jak od początku zgłaszaliśmy. Spa pod kątem zabiegów bardzo pozytywne, na wysokim poziomie jednak basen... horror. Mnóstwo krzyczących dzieci nad którymi nim nie panuje. Dodatkowo basen jest wielkości brodzika. Jeżeli ktoś nastawia się na wieczorny relaks we dwoje w saunie albo basenie to zdecydowanie polecam wybrać inną miejscówkę. Restauracja na wysokim poziomie.jedzenie pyszne i świeże. Także śniadania urozmaicone. Jednakże ... zamówienie czegoś do pokoju = +15 zł opłaty za jedno danie. Nawet dowóz na drugi koniec miasta jest tańszy niż tutaj z piętra na piętro. Naprawdę na 4* hotel to porażka. Ogólnie hotel aspiruje ale do 4 gwiazdek mu daaaaaleko. Obsługa miła i kulturalną ale samemu trzeba wszystkiego pilnować i zadbać o warunki odpowiednie.

1  Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Krótko i na temat: obiekt i lokalizacja super, obsługa "z łapanki" i bez doświadczenia, jedzenie beznajdziejne.

Dłużej i ze szczegółami: przyjechaliśmy tu na długi weekend sierpniowy. Na wstępie na recepcji informacja, że "zarząd prosi o płatność z góry" - co świadczy o tym, że hotel ma problem z cashflow. A co jeśli nie spodobały mi się pokój, nie dostałabym łóżka małżeńskiego zgodnie z prośbą, itd.? W dobrym hotelu płatność powinna odbywać się przy wyjeździe! Kiedy w czwartek 15.08 przyjechał tłum nowych gości, kolejka na recepcji była przez kilka godzin ogromna. Obsługa z zerowym doświadczeniem po prostu sobie nie radziła. Można przyjechać z psem, płatność dodatkowe 50zł za dobę. Parking też dodatkowo płatny - śmiechu warte.
Jadalnia maleńka i bardzo skromny wybór i na śniadaniach, i na obiado-kolacji. W dodatku po prostu niesmacznie, niedoprawione, bez smaku. Dla przykładu jajka sadzone dawno już były na twardo, łosoś wędzony (wyłożonych kilka kawałków) znikał w 30 sekund, w białym barszczu na górze pływały wszystkie zioła (dorzucone na koniec). Nasi znajomi jedli w restauracji a la carte - naleśniki dla dziecka z taką ilością bitej śmietany i sosu czekoladowego, że sama kelnerka przyznała, że nie podałaby tego swojemu dziecku. Ser kozi w sałatce tak skarmelizowany, że trzeba było widelcem zeskrobywać cukier. Dania główne tłuste. Jednego wieczoru zamówiliśmy w restauracji śledzia - leżały przy nim płaty czegoś, co wyglądało jak kawior (ale przecież było sklejone?!), a smakowało jak jakaś kasza manna. Zapytaliśmy kelnerki, co to jest, nie wiedziała. Wróciła po konsultacji z szefem kuchni - kawior (bez komentarza). W piątek zamiast obiado-kolacji został zorganizowany grill na zewnątrz. Chyba każdemu kojarzy się z kiełbaskami i faktycznym GRILLEM, ale tutaj zostały postawione bemary i gotowe jedzenie :( Na szczeście zjedliśmy tu jedyne dwie smaczne rzeczy (podczas całego wyjazdu) - żeberka i łososia. Na słoneczny dzień jednak za mało parasoli dających cień nad stolikami (większość ludzi z dziećmi, więc przydałoby się).
Mieszkaliśmy w części zamkowej, w której są bardziej nowoczesne pokoje oraz bardziej w stylu zamkowym. Pierwsze są mniejsze i mają tylko prysznic, drugie są większe i mają i prysznic, i wannę. Mieszkając w części zamkowej mieliśmy blisko do restauracji (recepcji, baru), ale bardzo daleko do basenu i pokoju zabaw. Można iść pod ziemią - długim tunelem, w którym wywieszone są zdjęcia obiektu przed i trakcie renowacji (fajny pomysł!). Tak czy inaczej, jeśli jest się tam z małymi dziećmi, polecam wózek lub gotowość noszenia na rękach ;) W pokojach sejf, szampon i mydło, suszarka, ręczniki, kapcie, zestaw do kawy i herbaty, telewizor.
Pokój zabaw - animatorka super, zaangażowana, miła, pomocna. Jednak zaopatrzenie sali - beznadziejne, stare, zniszczone mebelki i zabawki, aż szkoda patrzeć.
Basen - tu wszystko ok! Fajnie, że dla dzieci dostępne są rękawki, deski do pływania, kilka piłek. Jest też mały brodzik stricte dziecięcy, choć mogłaby w nim być np. mała zjeżdżalnia jako dodatkowa atrakcja. Szlafroki są w pokojach (można też poprosić o rozmiar dla dziecka), ale nie mają kapturów, co jest słabe w kontekście konieczności przejścia z mokrą główą całego tunelu (lub pójścia górą, na powietrzu) - rzadko kto suszarkami basenowymi ma czas wysuszyć całą główę ;)
Spa - chciałyśmy z koleżanką zarezerwować sobie wspólny pedicure - oczywiście podczas długiego weekendu, kiedy wcale nie ma większego obciążenia hotelu, dostępna była tylko jedna kosmetyczka, więc było to niemożliwe.
Plac zabaw na zewnątrz - znajduje się przy kortach tenisowych i przy jakimś placu budowy (leżą materiały budowlane, nie jest czysto).
W najbliższej okolicy można zwiedzić stadninę koni (bez przewodnika - 4zł) oraz pojechać na farmę alpak (15zł od osoby - dorośli i dzieci). Słyszałam też, jak goście chcieli wypożyczyć rowery - podczas długiego weekendu było ich po prostu za mało i ciężko było trafić dobrą godzinę, kiedy jeszcze byłyby dostępne :/

Podsumowując - za dużo było gorszych momentów lub złych doświadczeń, żebym mogła polecić to miejsce. Nie wróciłabym...

Wskazówka dotycząca pokoi: Jest część zamkowa i podzamcze. Są pokoje bardziej nowoczesne (tylko prysznic) oraz bardziej w stylu zamkowym (prysznic i wanna).
1  Dziękujemy, Ararielle
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jest to zdecydowanie miejsce doskonałe na krótki wyjazd. Najbliższe otoczenie wymaga jeszcze dopracowania ale zdecydowanie dobrze się tu wypoczywa - jest gdzie pospacerować, są leżaki, stoliki, krzesła, plac zabaw i kort. Pokoje na pierwszy rzut oka czyste - po dłuższym pobycie widać jena, że to pozory-na parapecie urz, na szafie kołdra kurzu, to samo w łazience na deszczownicy. Cały czas słyszeliśmy wrzaski dzieci z góry (do 1 ej w nocy bieganie, tłuczenie i piski), w dodatku bliżej nieokreślony stukot - może drzwi z dołu. Na stołówce jeden wielki wrzask dzieci, ich rodziców i ogólny zamęt i bałagan. Jedzenie dobre i urozmaicone ale zachowanie ludzi zdecydowanie przerażające.... Nie da się cieszyć z takiego klimatycznego miejsca w takim zgiełku i wrzasku. Na basen nie dało się wejść...bąbelki nas skutecznie zniechęciły. Zamówiliśmy rowery - poproszono nas o ich wybranie, po czym okazało się, że tych nie ma. Dostałam rower z połamanym siodełkiem i ogólnie mocno wyeksploatowany.

1  Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Piekny stylowy fotogeniczny obiekt . Ladne , czyste pokoje w zamku . Swietna , życzliwa obsługa . Ogromny park wokół zamku . Duza oferta rekreacyjna .Chociaż mielismy trochę pecha bo dotarliśmy na 4 dni w świeto państwowe i religijne i hotel był okupowany przez rodziny z małymi dziećmi . W rezultacie z basenu trudno było korzystać >Ale meijsce warte polecenia jako baza do wycieczek i poznawania wielokulturowego Podlasia .

1  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobry, wygodny, przyjazny. Serwis na dobrym poziomie, obsługa pomocna, uśmiechnięta. Posiłki całkiem przyzwoite, choć przy daniach serwowanych w formie bufetowej trudno zapewnić żeby wszystko było gorące przez cały czas. Pokoje czyste, room service dbał o należytą czystość. Basen niezbyt duży, ale czysty i dobrze utrzymany. Podobnie strefa saun. Do tego piękny park, korty tenisowe, rowery i piękne Podlasie dookoła. Miejsce warte polecenia na wygodne i spokojne wakacje z dala od tłumów na plażach czy nad Morskim Okiem. Polecam osobom które cenią spokój, przyrodę i wygodę.

Dziękujemy, matwag81