Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jest to zdecydowanie miejsce doskonałe na krótki wyjazd. Najbliższe otoczenie wymaga jeszcze dopracowania ale zdecydowanie dobrze się tu wypoczywa - jest gdzie pospacerować, są leżaki, stoliki, krzesła, plac zabaw i kort. Pokoje na pierwszy rzut oka czyste - po dłuższym pobycie widać jena, że to pozory-na parapecie urz, na szafie kołdra kurzu, to samo w łazience na deszczownicy. Cały czas słyszeliśmy wrzaski dzieci z góry (do 1 ej w nocy bieganie, tłuczenie i piski), w dodatku bliżej nieokreślony stukot - może drzwi z dołu. Na stołówce jeden wielki wrzask dzieci, ich rodziców i ogólny zamęt i bałagan. Jedzenie dobre i urozmaicone ale zachowanie ludzi zdecydowanie przerażające.... Nie da się cieszyć z takiego klimatycznego miejsca w takim zgiełku i wrzasku. Na basen nie dało się wejść...bąbelki nas skutecznie zniechęciły. Zamówiliśmy rowery - poproszono nas o ich wybranie, po czym okazało się, że tych nie ma. Dostałam rower z połamanym siodełkiem i ogólnie mocno wyeksploatowany.

1  Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Piekny stylowy fotogeniczny obiekt . Ladne , czyste pokoje w zamku . Swietna , życzliwa obsługa . Ogromny park wokół zamku . Duza oferta rekreacyjna .Chociaż mielismy trochę pecha bo dotarliśmy na 4 dni w świeto państwowe i religijne i hotel był okupowany przez rodziny z małymi dziećmi . W rezultacie z basenu trudno było korzystać >Ale meijsce warte polecenia jako baza do wycieczek i poznawania wielokulturowego Podlasia .

1  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobry, wygodny, przyjazny. Serwis na dobrym poziomie, obsługa pomocna, uśmiechnięta. Posiłki całkiem przyzwoite, choć przy daniach serwowanych w formie bufetowej trudno zapewnić żeby wszystko było gorące przez cały czas. Pokoje czyste, room service dbał o należytą czystość. Basen niezbyt duży, ale czysty i dobrze utrzymany. Podobnie strefa saun. Do tego piękny park, korty tenisowe, rowery i piękne Podlasie dookoła. Miejsce warte polecenia na wygodne i spokojne wakacje z dala od tłumów na plażach czy nad Morskim Okiem. Polecam osobom które cenią spokój, przyrodę i wygodę.

Dziękujemy, matwag81
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo stylowy i wygodny hotel zlokalizowany w malowniczej części Polski. Byłem tam 3 noce z których jestem bardzo zadowolony. Bardzo czysto, wygodne łóżko, basen i sauny w cenie. Jedynym minusem może być wczesne godziny zamknięcia restauracji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na poziomie -1 są bardzo stylowo wykończone.
Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel przepiękny. Ciekawa aranżacja. Jedzenie pyszne. Ale są 2 minusy - w piwnicach gdzie serwowane są śniadania wszyscy kotłowali się przy pierwszym bufecie i nie było żadnej informacji, że sa jeszcze inne bufety. Poza tym dość nieprzyjemne, ciemne miejsce jak na poranek.
A drugi minus to to, że całe centrum konferencyjne jest w podziemiach przez co nie ma sal z dostępem do światła dziennego.

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa