“Najlepsza kawa jaką miałem okazję wypić na Węgrzech”

Tokaji Kaveporkolo Manufaktura
Nr 1 wśród 1 Kawa i herbata (Tokaj)
Zrecenzowano 2 września 2019

Lokal znajduje się blisko centrum, lokalizacja bardzo dobra. Witryna sama zaprasza dzięki kilku stolikom wystawionym przy wejściu. Zresztą zapach rozchodzi się w pobliżu i naprawdę ciężko nie skusić się na świeżo mieloną kawę.
Spróbowaliśmy trzech ciast i dwóch rodzajów kawy - niebo w gębie. Polecam z ręką na sercu.

Dziękujemy, Bartosz Z

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Najlepsza kawa, bardzo dobre wino (polecamy Forditas) i dobre jedzenie. Miejsce troszkę dalej od rynku ale nadal przy głównej ulicy. Jak na tak małe miasto jak Tokaj to idealne miejsce na kawę i spokojne spędzenie czasu. Klimatyczne wnętrze, miła obsługa mówiąca po angielsku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bart_omiejt759
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra i pięknie podana kawa. Barista zna się na swoim fachu. Pyszne brownie. Stylowy lokal. Spokojna lokalizacja za rynkiem i poza najbardziej uczęszczanym deptakiem. Polecamy w 100% :)

Dziękujemy, Steffafa
Zrecenzowano 23 grudnia 2018

Bez zastrzeżeń do kawy, lemoniady; ciasto ok - choć jedliśmy lepsze.
Lokal chyba nie ma w najbliższej okolicy konkurencji - dookoła same piwniczki winne i restauracje.
Można tam również kupić miody, kawy z całego świata, wina oraz obrazy (których może nie będę oceniała ;)).

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Kochani,
jak to w Tokaju, miejsce dostępna nam tylko na zewnątrz. Obsługa podchodzi do stolika. Warto wybrać się tam ze względu na kawę i wino.
Ciastka - to rzecz gustu, smaku.
Przy ładnej pogodzie i miłym towarzystwie można tam miło spędzić czas.
Pamiętajcie, to kawiarnia!!!

Tokaj, Borsod-Abauj-Zemplen County
Rakamaz, Szabolcs-Szatmar-Bereg County

Tarcal, Borsod-Abauj-Zemplen County
Mad, Borsod-Abauj-Zemplen County

Byłeś(-aś) w Tokaji Kaveporkolo Manufaktura? Podziel się wrażeniami!