Torrox

Malaga, Hiszpania
Snorkeling

Zielony_wilk

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Blackfrog to firma, którą z pełną odpowiedzialnością mogę polecić. Profesjonalizm, pasją, miła i kompetentna obsługa. Nie dość, że przed nurkowaniem odpowiedzieli mailowo na każde moje pytanie, łącznie z tymi o dojazd, to na miejscu ani przez chwilę nie odczułam żadnego stresu. Carlos z którym nurkowałam był zawsze w gotowości żeby odpowiedzieć na każdą naszą wątpliwość. Dużo śmiechu i dobrze spędzony dzień. Polecam gorąco! A samo nurkowanie i wrażenia nieocenione ;);)

Dziękujemy, 750aniao
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo, bardzo polecam! Profesjonalna i miła obsługa. Pomimo mojego strachu przed wodą i kilku wpadek instruktorzy udzielali mi dokładnych wskazówek oraz wykazywali się bardzo dużą cierpliwością przy tym nie tracąc pozytywnego kontaktu.
W czasie pływania miałam okazję poznać podwodny świat, a dzięki instruktorom, którzy czasem pokazywali mi palcem różne żyjątka (np. ośmiornice) nic nie uszło mojej uwadze. Było bajecznie!
Bardzo polecam i dziękuję Marcinowi oraz Oli!

Dziękujemy, Zielony_wilk
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Gorąco polecam nurkowanie z Black Frog Divers. Super ekipa. Wszystko profesjonalnie i bezpiecznie. Nowy sprzęt. Możliwość wykupienia ubezpieczenia. Miałem przyjemność zrobić dwa nurki z instruktorką Olą w miejscu La Herradura. Fajne miejsce i super nurkowania. Na odprawie wspomniałem, że nie widziałem jeszcze ośmiornicy pod wodą. Tym razem udało się na obu nurkach :) Sporo życia pod wodą - dużo skorpen (scorpionfish). Dużo życia makro - kraby, ślimaki nagoskrzelne. Tu wielkie podziękowania dla Oli, która znajdywała i cierpliwie wskazywała mi te maluchy. Jeszcze raz polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 100tomaszp
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera, dobrze zorganizowane nurkowanie. Nurkowanie z Nimi to czysta przyjemność !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Tour27413941417
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

Polska baza nurkowania, godni polecenia. Profesjonalne podejście ,mili ,serdeczni ,pomocni, fajne miejscówkibyło super

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Roving46524141059