“Super pizza”
Peperoni Pizzeria — recenzja

Peperoni Pizzeria
Zamów online
Nr 7 wśród 16 Restauracje (Węgorzewo)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna, szybko dostaliśmy, a obsługa tez pozytywnie. Lokalizacja blisko portu, wiec dla żeglarzy powinno być to plusem :)

Dziękujemy, awizen

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Zapowiadało się przyjemnie a wyszło tragicznie. Ponad godzina oczekiwania na zamówione dania. Mięso wołowo-indycze nie miało w sobie... mięsa. Zamiast mięsa śmierdząca mielonka z grom wie czego. Na pizzy chłopskiej stary obrzydliwy i niedopieczony boczek, skrojony na pół cm, jakaś parówka, która zapewne miała przypominać kiełbasę. Po godzinie oczekiwania podeszłam do lady zapytać, kiedy możemy spodziewać się zamówienia. Młoda Pani niezwykle sympatyczna weszła do kuchni zapytać o to, o co prosiłam. Z tyłu zauważyłam starszą Panią w okularach nerwowo się miotającą. Po chwili, jak młoda Pani wróciła aby grzecznie przekazać informację, że "trzeba jeszcze chwileczkę poczekać" starsza kobieta z kuchni rzuciła (myśląc, że jej nie słyszymy) "niech spie...la". Młoda Pani przeprosiła za zachowanie tej starszej.Jedyne co nadawało się do jedzenia to pizza Margherita. Reszta przesiąknięta starą mielonką.

Dziękujemy, Beataw12345
Zrecenzowano 8 maja 2019

Bedac w lokalu z rodziną czekałem na kogokolwiek z personelu aby dokonac zamówienia po 10 minutach zdecydowałem się zamówic sam, być może jest to taki typ lokalu natomiast po koleinych 10 minutach pozostawania niewidzialnym w lokalu stojąc przy barze doczekałem się uprzejmego pytania coś Pan zamawia?
Pozostając niewzruszony wyrecytowałem swoje zamówienie na co usłyszałem tylko 'nie ma' a następnie gdzie Pan siedzi jakby to było naistotniejsze było mi wstyd przed gośćmi zza granicy i postanowiliśmy poszukać jakiejś przyjaźniejszej knajpy na lunch natomiast w Węgorzewie nie znalazłem :/

Dziękujemy, Rastakrasnal
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

Jedyna zaleta to wielkość pizzy. Jak ktoś lubi grube ciasto to będzie usatysfakcjonowany. składniki OK.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, skipper_hqst
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania na pizzę przy niewielkiej ilości osób. Pizza taka sobie, jedyny plus to, że pizza o rozmiarze 60cm, rzeczywiście tyle ma.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, rychm2015

Peperoni Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Peperoni Pizzeria? Podziel się wrażeniami!