“Drugie śniadanie”
Karczma — recenzja

Karczma
Nr 2 wśród 16 Restauracje (Węgorzewo)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna jajecznica na maśle. Szczypiorek, pomidor, pietruszka i bułeczka. Dobry chłodnik. Miła obsługa. Bardzo fajny wystrój. Klimatycznie. Czysto. Polska rockowa muzyka. Warto!

Dziękujemy, Mama T

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po zapoznaniu się z opiniami na temat karczmy postanowiliśmy sami się przekonać jak jest. Dania smaczne i apetyczne ale niestety nie powaliły nad na kolana. Obsługa sprawna i miła.
Mimo wszystko polecam.

1  Dziękujemy, 367marekp
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze jak jestem w Węgorzewie wpadam do Karczmy na babkę ziemniaczaną podaną z sosem pieczarkowym i kapustą zasmażaną (dziś była kiszona ale smaczna) a do tego czerwony barszczyk - pycha. Sami spróbujcie

Dziękujemy, irenab938
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo nieco archaicznego wystroju i nazwy dobre miejsce na obiad w Węgorzewie. W karcie ryby mazurskie. Można zamówić potrawy bez glutenu.

Dziękujemy, Tochtamysz
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i sprawna obsługa. Dobre jedzenie za rozsądne pieniądze. Polecam kotlet królewski, przysmak karczmarza i szarlotkę. :)

Dziękujemy, 376maciejs

Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma? Podziel się wrażeniami!