Bunkry

Świetne miejsce do obejrzenia, dobrze przygotowane dla turystów. Jeśli ktoś interesuje się historią... Przeczytaj więcej

Happiness60101020698
polecam

Zrecenzowano: 10 września 2019
Emi K
Gliwice, Polska

Zrecenzowano: 10 września 2019

miejsce ważne z historycznego punktu widzenia, ciekawe obiekty, muzeum, wieża widokowa, łódź podwodna, miejsca z gastronomią to wszystko sprawia, że można przyjechać także z dzieciakami. Największe wrażenie zrobiła jednak planowana śluza na u-booty. Wszystkie elementy tej historycznej układanki umiejscowione w przepięknych lasach, w okolicach jezior. POLECAM GORĄCO!

Dziękujemy, Emi K
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Na początku 17 zł za bilet wydawało się zdecydowanie za dużo. Dobre imię miejsca uratowało muzeum, a w nim w przystępny sposób opisana historia II wojny. Warto wybrać się, poukładać wiedzę historyczną i poczuć klimat miejsca.

1  Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe ale cena za bilet nieadekwatna do atrakcji. Parking dostępny, można też zwiedzić z przewodnikiem ale trzeba poczekać na zebranie się grupy. Widzieliśmy ale już nie wrócimy niestety

Dziękujemy, karinak431
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Dałem dwie gwiazdki tylko za to ,że interesuje się historią, bo dbanie o obiekty -a właściwie jego brak woła o pomstę do nieba.Wilgoć ,pleśń mało informacji i zniszczone manekiny,których dzieci się bały.Żenada.Właściciel jak najmniejszym kosztem chce zarobić jak najwięcej. Szkoda,bo mogłaby być to prawdziwa perełka Mazur

Dziękujemy, Tyczka T
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Dałam trzy gwiazdki tylko za to że to miejsce historyczne , bunkry warte zobaczenia, ale poczytać o wszystkim trzeba samemu , tu nie ma żadnych informacji , za tą cenę biletu i ogrom ludzi odwiedzających właściciel powinien zainwestować w dobre tablice informacyjne , w ekspozycję , a nie nastawiać zniszczone eksponaty które kupił na pchlim targu .

1  Dziękujemy, LadyAllaska