Zrecenzowano: 13 września 2018

Przyjechaliśmy tu na jedną noc - żałowaliśmy że nie możemy zostać dłużej.
Pokój duży i przestronny - w rzeczywistości to mały apartament, łóżko duże i wygodne, aneks kuchenny ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami (na plus kawa i herbata) stół z krzesłami, wszystko nowe i czyste. Łazienka duża i wygodna.
Pan w recepcji mało przyjemny i niezbyt kontaktowy.
Bardzo dobra lokalizacja, na plażę 25 minut na piechotę.
Polecam na dłuższe wyjazdy.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra H
Zrecenzowano: 17 lutego 2018

Byliśmy tu zimą. Idealne położenie, przestronne pokoje, cisza i bliskość natury - same atuty. Do dworca autobusowego - około 20 minut pieszo, do najbliższego sklepu - około 7 minut. Z okien widać rzekę Węgorapę.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Jolanta1971
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Apartamenty położone w cichym miejscu. Czyste i zadbane. Wielkim plusem dla nas była możliwość zabrania do Węgorzewa psa, właściciele mili i pomocni.
Spędziliśmy tam Sylwestra i wrócimy jesienią ponownie :)

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marta_Jasnoch
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Byliśmy tam 2 dni. Z plusów - bardzo dobre położenie , tuż na brzegu Węgorapy, dobrze wyposażone ( lodówka, płyta grzewcza, kubki, talerze, garnki, niestety nie było patelni), czyste. Parking w cenie. Bardzo miły pan w rejestracji. Z minusów- zdecydowanie nieprzytulne, pewnie za sprawą braku firanek i dywanów, nie widać tu kobiecej ręki. Ogólnie jednak warty polecenia za dobra proporcję jakości do ceny.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, RenataXL
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Osoby opiekujące się apartamentami miłe i pomocne.
Apartamenty położone przy porcie, lokalizacja idealna, aczkolwiek do plaży miejskiej jest kawałek...jakieś 1.5km :/
Apartamenty same w sobie są dobrze wyposażone, jest tu wszystko czego trzeba...od kieliszków po suszarkę :))
Brakowało mi jedynie balkonu/tarasu i drażniło mnie skrzypiące łóżko :) ale patrząc na standard jaki otrzymujemy w tak niskiej cenie, to te minusy są do zniesienia.

Polecam!

Termin pobytu: sierpień 2017