Węgorzewo
Nowy Sztynort bardziej sprzyja żeglarzom ;)

Zrecenzowano: 6 lipca 2019
2Millen
Warsaw, Poland
Przyjemnie

Zrecenzowano: 12 maja 2019
mika0228
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Port w Sztynorcie zmienił właściciela, co przełożyło się (na razie) na znaczne zmniejszenie opłat za cumowanie jachtów. Rozpoczęto tam również prace remontowe nabrzeża portu oraz kilku obiektów: między innymi pensjonatu z restauracją i dawnego spichlerza. Nie zapomniano też o kontynuacji koncertów szantowych ... i nie tylko :). Mieliśmy możliwość miłego spędzenia wieczoru z Piotrem Nalepą i jego zespołem Breakout Tour. No i kultowa "Zęza" wróciła do swego dawnego miejsca. Wielkie brawa dla nowych właścicieli za ich ambitne plany.

Dziękujemy, 2Millen
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie i przyjemnie, sanitariaty duże i czyste, a co ważne za darmo-czyli nie na dodatkowe żetony lub 2zl. I ciepła woda do mycia naczyń też - rewelacja. Po Węgorzewie to jak raj. Sklepik dobrze zaopatrzony w podstawowe produkty. Polecam zjeść w Babie Pruskiej chilli że szczupaka albo pierogi rybne.

Dziękujemy, mika0228
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

20zl + 15zl/osoba. W cenie jest wszystko: woda, prąd, prysznice. Minus za imprezy na kejach przez młodzież używając wielkich głośników oraz stroboskopow.... Zero gitar i szant...

1  Dziękujemy, rafal_mike
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wspaniale! Bardzo mili ludzie. Pyszne jedzenie. Lazienki czyste w cenie postoju. Goraco polecam!!!

Dziękujemy, bubasek
Zrecenzowano: 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam. Super klimat wspaniałe koncerty oraz ludzie. Do tego zatankujesz przepisz się i dobrze zjesz :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Przemooooo