“Kal - Węgorzewo”
Zatoka Kal — recenzja

Zatoka Kal
Nr 8 wśród 16 Restauracje (Węgorzewo)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce pomiędzy dwoma jeziorami,Mamry i Święcajty,idealne na wypoczynek z rodziną jak i wypad wędkarski,niedaleko trasy spływów kajakowych,spokojna okolica,możliwość wynajęcia sprzętu wodnego,restauracja,bar,sklep,gorąco polecam

Dziękujemy, Hantaro1717

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka bardzo smaczna a sos niesamowity. Cicha i spokojna okolica, obsługa bardzo pomocna. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, karol_dolinski
Zrecenzowano 4 października 2018

Byłem pod koniec sezonu, w restauracji zapach starego oleju. Kaczka niezła, ale ryb już polecić nie mogę. Oprócz tego czysto i na zewnątrz przyjemnie, w środku to kwestia gustu

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bartosz_petlak
Zrecenzowano 5 września 2018

Bardzo przyjemna karczma, pierogi ruskie fantastyczne, pozostałe dania również bardzo smaczne. Miła obsługa. Czysto. Jedyny minus, że przy płatności kartą trzeba specjalnie chodzić do recepcji. Piątka jest trochę na wyrost, ale za te pierogi..... osobiście ode mnie dodatkowy plusik.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, gars70
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd te wspaniałe opinie. Wybraliśmy się do tawerny na niedzielny obiad z dziećmi. Po pierwsze na dania czekaliśmy Ok 40-50 minut. Mąż zdążył zjeść swoje danie, a my jeszcze czekaliśmy na nasze zamowienie. Do zestawów obiadowych miała być surówka. Nikt z nas jej nie dostał. Gdy zapytałam czy doczekamy się na surówki usłyszałam, że się skończyły. Co prawda zostały odliczone od rachunku, ale pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby w restauracji zabrakło surówki lub warzyw by ją przygotować. Czemu nie zaproponowano nam choćby ogórka, pomidora? Jest lipiec - jest sezon na świeże warzywa... Jedzenie było tłuste i średniej jakości. Porcje raczej małe/ średnie.
Być może była to wyjątkowa sytuacja. Być może kucharz akurat dziś do pracy nie przyszedł. Nie wiem. My tu jednak nie wrócimy!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, iwonag426

Zatoka Kal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zatoka Kal? Podziel się wrażeniami!