“super”
Zatoka Kal — recenzja

Zatoka Kal
Nr 9 wśród 15 Restauracje (Węgorzewo)
Zrecenzowano 5 września 2018

Bardzo przyjemna karczma, pierogi ruskie fantastyczne, pozostałe dania również bardzo smaczne. Miła obsługa. Czysto. Jedyny minus, że przy płatności kartą trzeba specjalnie chodzić do recepcji. Piątka jest trochę na wyrost, ale za te pierogi..... osobiście ode mnie dodatkowy plusik.

Dziękujemy, gars70

Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd te wspaniałe opinie. Wybraliśmy się do tawerny na niedzielny obiad z dziećmi. Po pierwsze na dania czekaliśmy Ok 40-50 minut. Mąż zdążył zjeść swoje danie, a my jeszcze czekaliśmy na nasze zamowienie. Do zestawów obiadowych miała być surówka. Nikt z nas jej nie dostał. Gdy zapytałam czy doczekamy się na surówki usłyszałam, że się skończyły. Co prawda zostały odliczone od rachunku, ale pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby w restauracji zabrakło surówki lub warzyw by ją przygotować. Czemu nie zaproponowano nam choćby ogórka, pomidora? Jest lipiec - jest sezon na świeże warzywa... Jedzenie było tłuste i średniej jakości. Porcje raczej małe/ średnie.
Być może była to wyjątkowa sytuacja. Być może kucharz akurat dziś do pracy nie przyszedł. Nie wiem. My tu jednak nie wrócimy!

1  Dziękujemy, Iwona G
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wnętrze klimatyczne, nieprzeładowane. Wokół cisza i spokój także równie przyjemnie siedzi się na tarasie. Zamówiliśmy chłodnik, kaczkę po węgorzewsku i lina - wszystko pełne smaku, porcje w sam raz. Bardzo przyjemne miejsce.

Dziękujemy, Karolina L
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Stosunek wartości do ceny - bardzo wyski.
Miłe i sympatyczne miejsce z domkami do wynajęcia. Skromnie, ale tanio. Resauracja ze śniadaniami i obiaami. Czynna do wieczora. Dużo miejsca nad wodą. Wypożyczalnia sprzętu (łacznie z zaglówkami) na miejscu. Przyjmują zwierzęta

2  Dziękujemy, Witalis1000
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Byłem tam podczas majowego pobytu, jedzenie było bardzo dobre, a przede wszystkim podobał mi się klimat starej mazurskiej tawerny. Super szczególnie dla żeglarzy, na pewno wrócę!

1  Dziękujemy, Firmowe K

Zatoka Kal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zatoka Kal? Podziel się wrażeniami!