“Słabo ”
Zatoka Kal — recenzja

Zatoka Kal
Nr 9 wśród 17 Restauracje (Węgorzewo)
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd te wspaniałe opinie. Wybraliśmy się do tawerny na niedzielny obiad z dziećmi. Po pierwsze na dania czekaliśmy Ok 40-50 minut. Mąż zdążył zjeść swoje danie, a my jeszcze czekaliśmy na nasze zamowienie. Do zestawów obiadowych miała być surówka. Nikt z nas jej nie dostał. Gdy zapytałam czy doczekamy się na surówki usłyszałam, że się skończyły. Co prawda zostały odliczone od rachunku, ale pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby w restauracji zabrakło surówki lub warzyw by ją przygotować. Czemu nie zaproponowano nam choćby ogórka, pomidora? Jest lipiec - jest sezon na świeże warzywa... Jedzenie było tłuste i średniej jakości. Porcje raczej małe/ średnie.
Być może była to wyjątkowa sytuacja. Być może kucharz akurat dziś do pracy nie przyszedł. Nie wiem. My tu jednak nie wrócimy!

Termin wizyty: lipiec 2018
3  Dziękujemy, iwonag426

Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wnętrze klimatyczne, nieprzeładowane. Wokół cisza i spokój także równie przyjemnie siedzi się na tarasie. Zamówiliśmy chłodnik, kaczkę po węgorzewsku i lina - wszystko pełne smaku, porcje w sam raz. Bardzo przyjemne miejsce.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 390karolinal
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Stosunek wartości do ceny - bardzo wyski.
Miłe i sympatyczne miejsce z domkami do wynajęcia. Skromnie, ale tanio. Resauracja ze śniadaniami i obiaami. Czynna do wieczora. Dużo miejsca nad wodą. Wypożyczalnia sprzętu (łacznie z zaglówkami) na miejscu. Przyjmują zwierzęta

Termin wizyty: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Witalis1000
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Byłem tam podczas majowego pobytu, jedzenie było bardzo dobre, a przede wszystkim podobał mi się klimat starej mazurskiej tawerny. Super szczególnie dla żeglarzy, na pewno wrócę!

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Firmowe K

Zatoka Kal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zatoka Kal? Podziel się wrażeniami!