Węgorzewo
Zrecenzowano: 23 czerwca 2017

Świetna baza wypadowa na pobliskie jeziora. Bardzo dobra obsługa - kompetentna, pomocna, świetni sternicy na wynajmowanych jachtach. Jedzenie w restauracji domowe, w dużych ilościach, zdrowe i bardzo smaczne. Na śniadania nabiał, jajecznica lub parówki, naleśniki, wędliny, kawa i herbata bez ograniczeń przez cały dzień. Domki 6-osobowe bez łazienek (jeden jest z łazienką i ogrzewaniem). Polecam też dla wycieczek szkolnych.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano: 23 października 2016

Miejsce jest przepiękne! Wieloosobowe domki (nas była 4 ale były łóżka piętrowe więc mogła być 6), sanitariaty na zewnątrz - są budynki sanitarne i kontenery, ciepła woda w obu działa bez problemu i to najważniejsze. Łóżka wygodne, domki widać, że starsze ale odnowione, pachną drewnem :) No i okolica niesamowita! Własny port na dole (widzieliśmy go z okna), punkt widokowy na zabytkowym cmentarzu zaraz obok, i wiele miejsca do spacerowania. A jedzenie niesamowite, pychota!

Wskazówka dotycząca pokoi: Domek z widokiem na jezioro.
Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi