“Bardzo dobra pizza ”
Pizza E Sfizi — recenzja

Pizza E Sfizi
Nr 21 wśród 200 Restauracje (San Vito lo Capo)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo dobra pizza swierze dodatki dobry sos :) cienkie ciasto w przystepnej cenie warto odwiedzic to miejsce Pozdrawiam Iwona

Dziękujemy, IwonaC8711

Zrecenzowano 13 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jest to najlepsza pizza w San Vito lo Capo. Pyszna na klasycznym cieście z odrobina dodatków. Polecam gorąco

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 470jackk
Zrecenzowano 8 lipca 2017

Pizza wyśmienita. Różne rodzaje smakowite. Rzeczywiście smak pizzy prosto z pieca. Serwuje się również na zamówienie. Szkoda, że trochę za mało stolików. Pan u którego zamawia się pizzę jest bardzo uprzejmy. Polecam gorąco.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Odyssey325382
Zrecenzowano 13 stycznia 2017

Pyszna i duża pizza, jest parę miejsc na zewnątrz, ale większość zamówień idzie na wynos, widać że restaurację prowadzi rodzina, oprócz pizzy można kupić sobie piwo czy coś do picia. Szczególnie polecam pizzę 4 sery- niebo w gębie!

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 12 października 2016

Pizze rewelacyjne, miła i szybka obsługa, przed lokalem zawsze tłoczno, pizze sprzedawane od razu w kartonikach na wynos. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Luiza102016

Pizza E Sfizi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Castelluzzo, San Vito lo Capo

San Vito lo Capo, Province of Trapani

Byłeś(-aś) w Pizza E Sfizi? Podziel się wrażeniami!