“Dobre włoskie jedzenie”
da Mari — recenzja

da Mari
Nr 21 wśród 95 Restauracje (Sperlonga)

Byłyśmy tu dwukrotnie. Pizza była pyszna. Spaghetti z mulami również. Jadłam już lepszą lasagne ale ta też była smaczna.
Bardzo miła i pomocna obsługa. Na koniec dostałyśmy po kieliszku limonetto. Ceny podane jak w innych miejscach.
Warto odwiedzić tą restauracje.

Dziękujemy, HumanNature1987

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

da Mari — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sperlonga, Province of Latina

Byłeś(-aś) w da Mari? Podziel się wrażeniami!