Piękna plaża

Warto zobaczyć, ale tylko przy spokojnej, słonecznej pogodzie. My trafiliśmy na silny wiatr, co... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
355dominikam
Warto zajrzeć

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
p_a_u_l_a080892
Osieczna, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 047)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piaszczysta plaża z pięknym widokiem. Jaskinie dodają uroku temu miejscu. Wejście do jaskiń koszt 1 euro od osoby. Osoby do 18 roku życia darmowo

Dziękujemy, p_a_u_l_a080892
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny widok. Klimatyczne miejsce gdzie czas zwalnia. Wspaniała plaża z malutkimi kamyczkami. Wchodząc na ulicę ma sie ochotę usiąść zamówić mrożona kawę i obserwować wolno płynący świat. "Today is life. Tomorrow never comes."

Dziękujemy, wiktp
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękna piaszczysta plaża,wietrznie.Widoki przepiękne.Klimat hipisowski się wyczuwa. Dobrze mieć ze sobą parasol,bo na te plażowe nie ma szans ,żeby się zalapac

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, li w
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Bardzo ciekawa, osłonięta plaża w zatoczce. Interesujące jaskinie. Klimat hipisowski jak ktoś już napisał jest wciąż wyczuwalny.Polecam zaparkować auto przy samej plaży koszt 2 € na cały dzień, my parkowaliśmy dalej za 4€, ale samochód był pod zadaszeniem,przy trasie do czerwonej plaży.Swoją drogą aby tam dotrzeć trzeba mieć przygotowanie taternika, ale polecam jako atrakcję.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę piękne miejsce na wyjazd rodzinny jaki dla par niezapomniane widoki i inne. Polecam zaparkować auto przy samej plaży koszt 2 € na cały dzień i niczym się nie martwisz.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Krystian D