“REWELACJA!!!”
Scala — recenzja

Scala
Zarezerwuj stolik
Nr 2 wśród 38 Restauracje (Matala)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, cudowny widok z tarasu, bardzo przystępne ceny i rewelacyjna obsługa. Trudno jest nie zakochać się w ... Matali

Dziękujemy, 640tomaszc

Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

W restauracji byliśmy ze znajomymi i wszystkim bardzo smakowało. Ja próbowałam saganaki z krewetkami i miałam ochotę wylizać talerzyk;-D następnie faszerowane pomidory i chyba była to najlepsza rzecz jaką jadłam podczas pobytu na Krecie. Widoczek z tego miejsca super do zdjęć. Polecam

Dziękujemy, Sandra D
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam! Jedzenie prze-pyszne! Miejsce super!
Koniecznie trzeba to miejsce odwiedzić, będąc na plaży!

Dziękujemy, ciastko
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Piękny widok bardzo dobre jedzenie i bardzo miła obsługa. Jedliśmy rybki, musakę, grillowane soulvaki, wszystko bardzo dobre i spora porcja. Do tego piękny widok na całą zatokę cena adekwatna do jakości. Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, jaros_awm425
Zrecenzowano 28 lipca 2015

Restauracja serwuje najlepsze risotto z owocami morza. Dodatkowo ma przemiłą obsługę oraz przystawkę i deser z trunkami na koszt firmy.

Termin wizyty: wrzesień 2014
Dziękujemy, 145olgaf

Scala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Matala, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Scala? Podziel się wrażeniami!